Frezer cat - k, co neumí stahovat! :D Nikdy, se mi to nepovede!
Chystám povedený (aspoň doufám) článek! Bude sloužit jako diskuze o trénincích! Doufám že bude užitečný!

UŽ ZASE NEJDE VYDAT ČLÁNEK!! :P "-.- - TÉMA TÝDNĚ JE PROVOKACE, JAKÁ NÁHODA, ŽEEEEE?? :DDD

Květen 2013

Kariéra nájemného bladera odstartována!

31. května 2013 v 21:35 | kočka blader |  nezazařeno
Před pár hdinami sem dostal Bandid Goreima, pak jsem s ním asi 3 hodiny trénoval. Znamenáto, že právě začínám karierů bladera k pronájmu!!! Jinak Bandid Goreim... je úžsný, krásnzý a má dost velkou obranu!

Šok! nebo spíše fakta...

31. května 2013 v 16:05 | kočka blader |  nezazařeno
Tomu neuvěříte, nejdřív shlédněte toto video: Pokud by to nezačínalo jak Ginga (ten starej ze zero g) kráčí tak jděte na:

POZOR, DŮLEŽITÉ!

A teď si to pojdmě vysvětlit. V japonsjém dabingu už byl konec, ale v korejském dabingu to ještě pokračuje! Takže vám teď něco povím:
 • Je tam nová postava, opravdu hodně se podobá Rayovi, ze starých beybladů a navíc má bey také se duchem tygra
 • Členové DNA jsou zpět a chtějí zničit WBBA pod velením Kiry a toho kluka co se podobá Rayovi (jméno neznámé)
 • Věděli jste, že DNA je zkratka od Dark Nebula Again !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 • Kira začal mučit své nadřízené (team garcia) - dává jim elektro šoky (a kdo by nechtěl mučit nadřízené? :D)

  Ale tohle vám vyrazí dech, Doji je zpět!!!!!!!!!!

  Sice ja uuž víme, zemřel...(při pádu do propasti). Ale pak se převtělil do Mercieho do počítače DNA a pomáhá Kirovi.
  Podle mně... už je to hrozně přeplácané! Korejská verze je dost divná, ale zajímavá. Navíc, jak to vapadá, Ginga bude nakonec zlý a Zero proti němu svede boj a osvobodího (si mysliím když jsem viděl že Ginga v tom videu propadá zlu).

Hades kerbecs vs meteo ldrago

30. května 2013 v 20:55 | kočka blader |  turnaj beybladů
Hlasujte v anketě! Jestli do finále proti eaglovi postoupí kerbecs nebo Meteo ldrago!
Proti


Můj nový bey. Hádejte!

29. května 2013 v 20:21 | kočka blader |  beyblady
Asi před 3 hodinami mi přišel nový bey. A vaším úkolem je ho uhádnout! Pomocí nápověd, pište do komentů! Ale ať nehádá Beypou, ten to totiž ví.
Nápovědy:
 • Tento bey není divoký, ani trošku.
 • Má žlutou barvu.
 • A zajímavou rotační stopu.
 • Je krásný
A tady jsou možnosti, Je to jen jedna:
Death Quetczatoil, Hades kerbecs, rock zurafa, Flame Sagitterio, Earth Virgo, Evil Gemios

Kdy mi přijde Goreim? Myslím zítra.
Wazzup!

Omlouvám se

28. května 2013 v 18:27 | kočka blader |  nezazařeno
Nebude v příštích dnech přidáno tolik článků, nemám tolik času. Pokisímse napsat jeden čláenk za den. A rozhodně s beybladingem nekončím!!! Ani se blogem nekončím!!! Jen nemám tolik času, takže více článků denně nebude.

Kira AMV (Extra povedené!...)

26. května 2013 v 18:13 | kočka blader |  Moje AMV
AMV které se mi obzvlášť povedlo!
Pokud by to nebylo o klukovi s páskou přes oko jděte na: http://www.youtube.com/watch?v=Y7Ws2Rj8KGk&feature=youtu.be

2 Příběhy se špatným koncem

26. května 2013 v 17:18 | kočka blader |  povídky
Malý Bryan (8let) se kouká na zápasy beyblade, se svým flame sagittariem v ruce. Vidí, že jeho bey na nahraných zápasech celkem často vyhrává. Protože ho pozítří čeká velký turnaj, na který by rád šel, musí se připravit na vše. Zítra jde do školy za svými kamarády, jakmile je přestávka, všichni jsou hrát beyblade. Protožře všichni Bryanovi kamarádi mají velmi bohaté rodiče, koupili si na turnaj který je zítra ultimátní nové beye. Jeden měl Diablo nemesise, další měl Phantom Oriona, další Ldraga destroy a poslední měl Fang leona. Bojovali na ráz, sagittario vypadl hned po prvním ůtoku. A ani si nevšiml, že mu diablo nemesis omylem poškodil kolečko až se nakřáplo - to ovšem Bryan Nevěděl. Když stál na zítřejším turnaji, který nebyl vyřazovací proti klukovi s dark bullem, porazil ho, ale kolečko se mu poškodilo ještě víc. Další kolo hrál proti eaglovi, což není moc bey na útoky, sice prohrál, ale kolečko se nějak extra nepoškodilo. Sehrál ještě tři zápasy, a kolečko už mělo opravdu na mále. Teď ho čekal zápas o tom, jestli postoupí do dalšího kola. Stál proti jeho kamarádovi - s ldragem destroy. Roztočili beye. "Do toho sagittario zaútoč!" sagittario zaútočil na ldraga který hrál uprostřed na výdrž, jenže s ním to ani nehlo, naopak, odrazil sagittaria na okraj arény. Sagitario se už hodně kolýbá. "Ldrago, útok!" Ldrago si to zamířil za sagittariem. "Ldrago! Tenhle útok jsem si trénoval už dlouho... a pak se to stalo...-mám zvláštní útok!" "nemožné!" "Ale je to vemi možné, jak se brzy přesvědčíš, ldrago, tvrdý úder!" malilinko to bouchlo a sagitariovo kovové kolečko se rozlomilo na několik částí. Najednou Bryana pohltil vztek a zloba, zároveň i lítost. Ale pak si na něco vzpoměl, na něco, co ani nikdy nezažil, prostě to v jeho hlavě bylo. Podíval se na sagittaria, a on se stále točí! Ale i ldrago se točí. Sagittario sice ještě žije, ale už bez fusion wheelu!
"Co-co-co-co- ne-mo-ž-ž-ž-ž-ž-né!" vykřikl Bryanův kamarád. Ldrago se už dotáčí a on nad ním ztrácí kontrolu. A jeho Ldrago se dotočil a Bryan postoupil. Ale pak stál proti svému kamarádovi s diablo nemesise. Roztočili to, srazili se, a protože byl teď bez fusion wheelu, sagittario už skoro nevážil nic! Hned po první srážće se rozbil na tisíce malých kousíčků.


Jim jako poslední ve třídě hraje beyblade. Má bey thermal lacertu, a nechce se ji vzdát. Jeho (bývalý) přátelé se mu smějí že hraje takovouhle kravinu... Jim se je snaží nevmímat,.... ale to nejde.... Jednoho dne si ho odchytil jeden kluk co nehraje BB, když šel Jim domů. Jim se mu vyhíbal ale on ho doběhl - a byl mile přátelský! Dlouho se spolu byvili o všem možném, a pak se Jima zeptal, jestli nechce jít s jeho partou zítra na hřiště. Jim souhlasil. Jakmile byli všichni na hřišti, Jimiovo trauma začalo! Jeden kluk co nehraje BB: "Hele Jime, proč vůbec ještě hraješ tu kravinu?" Jim pokrčil rameny. "Nevíš? Tak ten blejblyblujed nech bejt a přestaň ho hrát!" Jim byl na rozpacích: "já to nějak promyslím." "Tak to bys měl! Pač my si vo tobě myslíme jakej si divňouš!"
Další den byla sobota a Jimovi zavolal jeden kluk co nehraje: "Hele Jime, jdeme dnes ven, ale jestli snámi chceš jít, tak musíš svůj bey spláchnout do záchoda! hihihi!" Jim vzal lacertu a stál před záchodem. "Spláchnout nebo Nespláchnout... Co mám dělat? Už se nemůžu dál trápit, musím se rozhodnout. Jim zavřel oči a rozevřel ruku a Lacerta začala padat do záchoda. Jim ještě spláchnul... a utekl.

Soutěž o nejlepší (vymyšlenný) bey-park

26. května 2013 v 13:06 | kočka blader |  soutěže
Opět rozjedu soutěž o body, tohle bude soutěž o 100 bodů (což je hodně.) Říkal jsem si, co bych udělal kdybych byl neskutečný miliardář, a chtěl BeyBladu nějak pomoct, (rozšířit). Postavil bych Bey-Park. A teď je otázka - jaký? A to bude vašim úkolem, nakreslete bey-park, a pošlete ho na E-mail Beyblade-city@seznam.cz
A jak to bude probíhat? Ukážu vám příklad: Nejdřív ho nakreslíte zvenku, třeba takhle:
A pak zevnitř:
Všechny obrázky pak vystavím tady na blogu. Tak si prosím zasoutěžte!Mrkající

Beyblade Automat

26. května 2013 v 11:42 | kočka blader |  beyblade věcičky
Beyblade Aotomat je věcička která je pouze v Japonsku na turnajích, což je škoda :-(. Zasunete do ní svůj beypointer, a bojujete o body, bey automatu je slabý (nevím proč?!") a také se skláda pouze ze špička, spin tracku, fusion wheelu a šroubku bez obrázku (myslim). Bey automatu je magnetický s arénou, a tak ho nejde vyhodit. Podle mně je to skvělá věcička :-)

Nový vzhled

25. května 2013 v 21:21 | kočka blader
Řekl jsem si, že je na čase tenhle blog nějak "posunout", a tak jsem udělal nový vzhled, ale ještě do dolaďuju.
Líbí se vám?