Frezer cat - k, co neumí stahovat! :D Nikdy, se mi to nepovede!
Chystám povedený (aspoň doufám) článek! Bude sloužit jako diskuze o trénincích! Doufám že bude užitečný!

UŽ ZASE NEJDE VYDAT ČLÁNEK!! :P "-.- - TÉMA TÝDNĚ JE PROVOKACE, JAKÁ NÁHODA, ŽEEEEE?? :DDD

Září 2013

BBS metal Fury 19. díl

30. září 2013 v 21:48 | MBSblader

Má tento blog pokračovat?

29. září 2013 v 15:07 | kočka blader |  nezazařeno
Ptám se vás? Má tento blog pokračovat?

BBS metal Fury 18. díl

27. září 2013 v 21:46 | MBSblader |  Metal Fury

+Doplňky*

23. září 2013 v 18:17 | kočka blader |  nezazařeno
Ikonky
Oddělovače

BBS metal Fury 17. díl

23. září 2013 v 15:45 | MBSblader |  Metal Fury

Nový vzhled!

22. září 2013 v 18:14 | kočka blader |  nezazařeno
A je to tu! Máme tu nový vzhled! Mně přijde úžasný! A co vám?
Ještě přidám do menu tuto ikonku a bude hotovo!

Top Plate - Info

21. září 2013 v 21:40 | kočka blader |  nezazařeno
Asi jste o tom už slyšely, já se o tom mám však v plánu porozprávět trochu více...Než na jiných webech. Tak se do toho dejme!
Top plate se spíše podobá Tornádům, či Flame Byxisovi. Stavbou jeho částic to však není tak úplně správně. No, radši než stavbou top plate beye bych se zabýval něčím jiným. Top Plate zpočívá ve velmi složité technice, - roztočení - dát rozotčený beyblade na disk,- a diskem "mrštit" beyblade do arény. Je proto potřeba, to pořádně protrénovat, aby z toho na turnajích nebyl EPIC FAIL! Top plate už se prodává, a můžete ho za celkem solidní cenu sehnat na ebay...
Mortal Shark - Zde
Na požádání přidám další. Klidně napište do komentů jaký byste chtěly, a já vám dám odkaz.
Jetšě ke hraní, součástí balení je také "něco" čím Beyblade vrhnete do útoku, takvé cvakátko, nevím však, jak to nazvat. Ale bylo očividně vidět, ež to uškodí spíše beovi, na který tento "útok" byl použit. VšaK!!! Bylo zřejmé, že když se to velmi správně použije, bude to skvělá pomoc!
Z celého článku lze snadno vydedukovat, že je potřeba mnohem víc zkušeností (skillů).
Ještě k aréně. Má tvar obdělníku, a je těžké vjet doprostřed, má jen maré mezírky na to aby se doprostřed dostal - což může být skvělá možnost pro vytrvalostní typ! sTAMINA TYPE se tam snadno kvůli své neagresivitě dostane, za to útočný typ se tam protože moc krouží nedostane, což dává stamina typu skvělý štít.
(z tohoto obrázku to není vydět)
Nezapomeňte ohodnotit :)!

(Tak se to tu pokusím zase rozjet! + další kapitola povídky

21. září 2013 v 15:12 | kočka blader |  povídky
Tak se to tu pokusím zase rozjet, článek už jsem nenapsal docela dlouho, a to bylo proto že... - když přijdu utahanej že školy domů. Tak se mi moc nechce psát nějaké články, navíc, měl jsem pocit, že beyblade přestávám hrát. Ale ne, beyblade pořád hraju...Jen, před nedávnem přestal hrát psolední blader (He! psolední xD!) ně, poslední. :33 blader ze školy. Nikoho jiného na zahrání neznám. Už jsem jediný ze školy, který BB hraje. Zvláště mně štve jeden kluk xD, který Beyblade nesnáší, vlastně, no, Beyblade nesnáší skoro každej z mý třídy, ale tenhle kluk to dává až ("příliš") najevo. (Fuck you! Saša! xDxDxD). No, to jsem trochu odskočil od tématu ":333. Jak už jsem psal minule, docela mně začaly bavit pkmi. Zvláště pokemoní hry na nintenod 3DS. No, musím se postavit na nohy. A zařít se pořádně věnovat svému unicornovi. Beyblade jsem nehrál ani nepamatuju, (asi 3 měsíce, nejspíš i víc :(() No, naštestí na to bude můj Unicorno semnou a tak to nějak zvládneme (Yay!). Ale teď k povídce...
Klik na cč
- AHA TAK NIC, cč MI Z NĚJAKÉHO DŮVODU PŘESTAL FUNGOVAT TAK TO DÁME NATVRDO.

Felix už vystupoval z autobusu, spolu se svým týmem. Slyšel, že se tato škola nejen že učí, ale taky hlavně specializuje na přežití v přírodě. Dveře autobusu bouchly, a autobus odjel. Před všemi třemi stála ohromná džungle. "Ehm..Džungle? A v Česku? Co to má být?" zeptal se sám sebe Felix. Pokrčil ramenou a rozešel se do ní. Museli se proplátat buchví jakými lijány. Až pak uviděly nějaký dřevěný domeček na vrcholku stromu. Felixe napadlo jen jediné - "tam nelezu"... a šli zase o kousek dál. Konečně došli až na určené místo. Než škola, to tu vypadalo více jako farma. Malé děti si hrály na trávníku a učitelka sedící na lavičce na ně dávala pozor. "Dobrý den, nevíte náhodou, kam máme jít? Máme tu mít zápas proti týmu téhle školy..." zeptl se Felix té paní. "Tak to musíte ještě za roh, z téhle strany je to školka." a začala si znovu číst.
Yumovi toto však připadalo čím dál více povědomé. "Já jsem sem chodil do školky..." zašeptal, ale nikdo ho neslyšel. Po pár (set) krocích kolem pole konečně došly k té škole. Hodně diváků tam na ně čekalo, no spíš, čekaly na to, jak bude hrát jejich domácí tým. Když se Yuma podíval na všechny členy týmu, jeden mu byl povědomý. Ten si ho také hned všiml, a řekl: "Konečně, na tenhle den jsem čekal celé ty roky utrpení tady....." "Jadene?!" vykřikl Yuma. "Je pěkně, že sis na mně vzpoměl, já jsem na tebe myslel po celý můj život...Co pak už si nevpomínáš, co jsi mi udělal?!"
Yuma Zavrtěl hlavou. "Když jsme byli malý, chodili jsme oba do téhle školky...Ty si byl ale dominantní, a sobecký...Manipuloval si s ostatními a přidával je na svou stranu jako Zombie!!!" Vykřikl náhle Jaden.
"Ale takhle si to já ale vůbec nepamatuju.,.." zavtěl hlavou Yuma.
Jaden: "Potom, co tě ostatní tak strašně poslouchaly, jsem já strašně trpěl. Já a můj bey - objemný kaštan, jsme byli nejen slabí, ale i utlačovaní - tebou! A tak, jsem se dalvytrénovat na tuhle školu, mám teď npekonaelnou Fizičku, skvělý odpal, a spoustu jsem se toho tady naučil...Nehledě na to, že jsem můj bey hodil do sopky, když jsme byli na Islandu na výletě. Můj bey, však nebyl úpěěcý roztavený. Jen sice jeho šroub přežil. Ale....Dostal úplnnového ducha, - draka! Ohnivého Ldraga! Tvrdě jssm tady trénoval jen abych porazil tebe! A teď se konečně setkáváme, po dlouhé době, s tebou můžu bojovat! Připrav si bey posero!" Všichni co tam byli tuhle podivnou historku poslouchaly, a už se těšili na zápas. Všichni čeni obou týmů, krom Yumy a Jadena ustoupily o krok dál. Rozhodčí byl jeden z učitelů, "Tak tedy dobře, první zápas bude probíhat mezi Yumou a Jadenem." prohlásil, a oba se na to vrhli. Tak jo lDRAGO destroy, rozhoř se naší silou!" ldraga zachvátila červená energie a rozjel se na Ifraida - A TAKY TREFIL! Ifraid vyjel na kraj arény a tam se začal kývat. "Kývá se už takhle brzo? To né! Ifraide!! Prosím drž se!" "Ldrago znovu!" ldrago znovu ošklivě sejmul ifraida...a ten už se kýval jako kyvadlo. ůJe zajímavé, jak tvůj bey snadno ztratí ballance, je tak ubohý! Nšetři ho, a naper to do něj znova!" ldrago znovu si to namířil na ifraida. "Ifraide! Netoč se tam tak bezbranně! Musíme něco podniknout! Zkus protiútok!" "Bad move!" srážka - udělala díru v aréně! A v ní se teď ifraid chytl. "Ldrago destroy!" ldrago krutě narážel do ifraida, a pral mu to přímo do rotační stopy. "Grrr.....Ifraide!" "A teď můj Ldrago použije útok, který se ze základů naučil ze tvého zvláštního útoku, ohnivého punche, můj ldrago však krade energii, ldrago! SM! DRAIN PUNCH (čerpací rána)!!!
Ldrago se svým zvláštním útokem tvrdě narazil do bezbraného ifraida, který vyjel z arény bez posledního zbytku rotace.
"Jaden je výtěz! První vítězství tedy padlo domácímu týmu!" prohlásil rozhodčí.

BBS metal Fury 16. díl

20. září 2013 v 21:43 | MBSblader |  Metal Fury

BBS metal Fury 15. díl

16. září 2013 v 21:40 | MBSblader |  Metal Fury