Frezer cat - k, co neumí stahovat! :D Nikdy, se mi to nepovede!
Chystám povedený (aspoň doufám) článek! Bude sloužit jako diskuze o trénincích! Doufám že bude užitečný!

UŽ ZASE NEJDE VYDAT ČLÁNEK!! :P "-.- - TÉMA TÝDNĚ JE PROVOKACE, JAKÁ NÁHODA, ŽEEEEE?? :DDD

Říjen 2013

Beyblade x Nintendo? A to jako vážně?

31. října 2013 v 19:55 | kočka blader |  nezazařeno
Je to u žasi 4 měsíce co to bylo oznámeno, ale 29.října což je předevčírem vyšla nová beyblad ehra na 3DS.Šla zpráva o tom, že společnost Nintendo je "evolucí" beyblade. Hra se i tak bude jmenovat, Beyblade Evolution. Já sice Nintendo 3DS vlastním, ale hra mi nepřijde jako moc dobrý nápas. Radši bych zůstal u živého hraní. Hry na 3DS-sko jsou drahé, a peníze nejsou, proto si je budu šetřit radši na lepší hry (např.Pokemon X/Y, který už sice mám, ale na dlouhou dobu omezení)...
Nebo na nějaké důležitější věci. (svět není jenom o hrách!) No nic..tady máte trailer..Pokud vyjde nějaký 3DS emuátor stáhnu si jí. Navíc, další mínus, zatím vidím prodávat hru jen se big bang pegasusem a to cena pak překračuje 30 liber.
A co si o hře myslíte vy? Napište do komentů! :)
Odkaz na stáhnutí koupení- zde
Trailer:

Mrazák se loučí a bazinga!

Co-co-co-co cože?

29. října 2013 v 17:59 | kočka blader |  nezazařeno
COŽE?

Cestujeme časem s Freezerem! ep.2 - výběr beye

29. října 2013 v 11:25 | kočka blader |  nezazařeno
Ráno, byla sobota, vstal jsem z postele a šel se koukat na telku. Celá moje rodina ještě spala a já se koukal, co můžou tak brzo dávat. Přepnul jsem ovladač na Primu, kde zrovna před 2-mi lety běžela metal fusion. Byl zrovna 41.díl, kde bojoval Hyoma s Reijim. Byl to vyjímkou ten z nejbrutálnějších, a tak se mi to líbilo! Stahoval jsem si to z Uložta a díval se na díly. Pak jsem chtěl taky vlastní beyblade, zajel jsem si proto do bambule která byla od nás kousek. A kouoil si tu nejlevnější káču za 150,- Jmenovala se Draco-spin a později jsem si k tomu koupil i arénu, jenže, se mi nelíbilo, že ty plastový vypadaly úplně jinak než v tom anime a natištěnné na aréně. Nu, co, už jsem to neřešil. Jednou jsem si ho vzal ven a pořád jsem ho tvrdě roztáčel na chodníku, jenže špička uletěla a už jsem jí nikdy neviděl. Pak jsem si teda zajel pro novej, chtěl jsem Žraloka, jenomže to byl Pisces, a ten byl černej a moc se mi nelíbil. Pak tam byl jeden, krásně se lesknoucí, černo - růžový bey - (nojono, jsem na to úchylnej :D) jenže ten stál 350,- což už jen tk něco nebylo. Noco, byl oto drahé ale koupil jsem ho - Rock Ariese! Další den jsem to přinesl do školy. Chytlo se to a hend pozítří to mněl můj spolužák, další den to mněl další spolužák, a ten další to mněl další.....Ou! Teď nastala chvíle! Úča nám uspořádala turnaj! Bohužel, neměli jsme rozhodčí tak jsme požádali 9.ky - , který to naprosto zmrvily, naše pravidla nezachovaly a řídili se podle "Old school, nechápal jsem to. Dali tam tak stupidníá pravidla, navíc tam dali arény postavený z kostiček. (OMG!!!) nO...VE TURNAJI jsem ve druhém kole prohrál se mým kamarádem - což m itolik nevadilo, ale kdyby se do finále ,nedostal někdo tak slabej, mněl fake bey, storm se nevyplněným kolečkem aprasklý prstenec a řikal mu sofie, špičku mněl čínksou železnou, a rotační stopu neznámou, jenže, no..Pravidla m uprostě hrála do karet! Neuměl hrát a tak prostě nedělal nic, jen se točil, jenže ostatní, si chtěly normálně užít zápasy tak útočili, (hrálo s ena zemi a ovládalo se provázky, asspoň to nám zanechaly:)) ostatní nor,málně útočily, a když se on vyhnul, (což bylo u našich pravidel zakázáno, ale 9-ttci to zmrvili žese může,) tak ten prohrál. Já jsem s ním pak bojoval a porazil ho 3-0. No..skoro všichni co na turnaji byli by ho porazily. Navíc tam pak mněli takový debilní pravidlo že se bude hrát a 2-1 n e3-2. Což mně taky dost nasralo, no a...dneska jsem se nechal unést a možná v tomn budou hrubky prootže jsem se naučil psát všemi 10-seti , Mrazák se loučí a ahóóóóóóój!!!

Cestujeme časem s Freezerem! Ep. 1 - Frrreeeeezzzzer!!!

28. října 2013 v 20:27 | freezer cat |  nezazařeno
Vítám vás! Opět je tu Freezer! Oh Yeah! Toto je první ep. cestování časem s Freezerem. Ale...taky tu budou takové novinky. Jako první....proč vás vlastně zrdžovat?...(není téma) a co zde bude? Od vybrání mého prvního beye, přes organizování CBBA až po dnešek!! Ale prvně...mám novou profilovku! (hey, jingapegasusi, TROLL!!! XdXdXdXdXDxXdxX)
Okey...možná to takhle vypadá špatně ale na komentářích mi to tam celkem sekne...:D
¨
Tákkk...je čas...toto byla jen první epizoda a takhle to vůbec probíhat nebude....(jen někdy xD)
Zítra napíšu kdy a jak jsem si vybral svůj první bey ale pozor!! toto nebude žádná povídka ale jen podle pravdy!! to znamená žádné epické boje, o tom asi ani psát nebudu, o(bojích)...tak se mrazák loučí! a Ahóóó´j!

►Cookie Clicker◄

28. října 2013 v 18:43 | BFF_ |  nezazařeno
Ahojte lidi,po dlouhé době vás vítám.Vím že jsem dlouho nepsal snad mi to Freezer cat odpustí.
Tady ten článek s beybladem moc nesouvisí,ale myslim si že by jste o tom měli vědět.
Je to hra jménem Coocie Clicker. Musíte tak klikat na kulaté sušenky.Kupovat upgrady atd.
Já sá jsem si koupil už všechno a mám asi 633,815,785,180 Sušenek.
tak snad vás to bude bavit.
Tak čau někdy příště.Snad. XD

Poslední kapitola BB"s adventure "s!! 15.!!

28. října 2013 v 16:12 | kočka blader |  povídky
Nadpisu se nelekejte, sE psaním této povídky NEKONČÍM!! Bude jenom nová série a se stejným dějem a bude nato navazovat. Bude to vlastně stejný jen to bude mít jiný jméno. Ok!? Pak napíšu 1. kapitolu 2.série - I am getting fire"d up!
Pokud se někdo díváte na pokemony tak to bude něco jako to. Ne jako u beybladu (že bude každá série mít jiný děj xD)
Tuto sérii bude završovat boj Pokemonka s BFF-em.
"Let it Rip!" zvolali oba a jejich beye se vrhly do brutálního útoku. "Dostaneš ho! Teď, je čas! ObjeĎ ho a pak na něj zaútoč zezadu!!" křikl Pokemonek a jeho lynx tak udělal, saramandou to moc nehlo..."Pche! Má Saramanda má skvělou vyváženost na všechny strany, a tak nevadí když zaútočíš z jiné strany...Narozdíl od Lynxe..."
saramanda objela Lynxe a trefila ho zezadu a to mu ubralo velkou část výdrže. "Hej! To je moje taktika!!" vykřikl Pokemonek."
"Teď už ne! Saramndo!" saramanda tak znovu udělala a Lynx němel šanci se vyhnout. "Ale počkat...Když používá to samé jako já, mněl bych schopen přečíst jeho pohyby a zabránit tak aby mně takhle obelhal!" řekl Pokin. Saramanda objela Lynxe ale - Lynx objel saramdanu takže se vůbec netrefily. "Grr...umíš bojovat!" "Já vím!" řekl nadvýšenně poki. "Ale já líp! Saramando, Flame Vortex!" saramanda vytvořila ohnivý vír a vtahovala do ní Lynxe. "Ale myslíš že mi se takhle snadno dáme? Ani náhodou! Lynxi, přízračný dráp!" Lynx smrští větru vortex rozbil a zápas dále pokračoval.
Oba už byli udýchaní, a unavení, a unavení, až Pokemonek spadl na kolena únavou, a jeho bey se začal pomalu dotáčet. "Teď mám šanci!" zvolal BFF a jeho saramanda se rozjela na Lynxe, už u něj skoro byla když v tom...Pokemonek vyskočil jak okdyby mu nic nebylo a vykřikl : "Díky kámo! Že ses chytil do mí pasti!!"
Lynx vysunul rotační stopu a jakmile byla saramanda pod Lynxem tak Lynx rotační stopu zasunul a saramandu skřípl a jí to strašně moc ubralo a nemohla se hnout. "Lynxi, přízračný útok!" Lynx se rozdovojil na několik dalších Lynxů a žačal útočit na saramandu. "Teď, se ale nesoustředíš! Moje saramanda může uprchnout!" saramanda tak udělala a už se chystala na závěrečný krok. "Saramando, úder slepého bodu!" "Lynxi! My jsme silnější, Lynx je silnější než saramanda! Jééď!!" "Hmm...možná je silnější, ale ne chytřejší!" zvolal BFF a saramanda zmizela.
"Heéej! Kde je!" "Ve slepém bodě! Takže jí nemůžeš vidět! Ale ona tebe jo..." saramanda teď neviditelně zaútočila na Lynxe a ten vyletěl ven a už se dotočil. "Hmm..Na můj vkus moc dlouhý zápas!" řekl rýpavě BFF, a odešel...
Náš tým Blazing Dojo už dojel na další školu. Ve které byl kapitánem...

HALLOWEN SPECIAL!!

26. října 2013 v 20:33 | kočka blader |  nezazařeno
Oh...Yeah! Tenthle článek jsem chystal velmi, velmi dlouho. Jako odměnu že jsem vůbec, ale vůbec nic asi týden nenapsal!
A tak se tu připravte...na Hallovenský Speciáááál!!
jako první jsem si pro vás přichystal jedinoučké, kraťoučké video. Napů beyblade - no, spíše zevětšiny beyblade. Vlastně je to klasický AMV, jen se tam vyskytuje neskutečný počet MagicPumpkinů! Ale to nebude celý článek! Přiložím i nějakou strašidelnou (né moc....no vlastně, asi vůbec ne. Achjo, já bych horory psát asi nemoch - úplně se to ruší, bud e to normální povídka :D) :D) bude to prostě o ničení beyů. - takže nic scaaaaaaaarrryyyy...TeĎ ale prvně ke videu.
Hudba: Annoying Orange - chiller
Tak nic, strašidelný to nebude ;( a dlouhý jak by smet :(
jAK VZNIKL ve BB světě Hallowen?
Zkusím o tom nasat povídku ... -_- to bude zase bestseller "-.-
V dávných dobách, kdy beyblade byl jen dřevěná káča...přišel do vesnice koma velmi podivný člověk co vypadal jako klaun. Jeho bey mněl tvar Hallowenské dýně, a byl na barvený na oranžovo. Často se jen tak po městě potuloval...moc se s nikým nebavil. Až když jednou jeden člověk, jmenoval se Roayly. Zděďil pegasuse.. Zrovna probíhaly oslavy nového válečníka modrého koně - Royalyho. Royaly zdědil jednoho ze prototypů pegasuse, dřevěného, né moc těžkého, ale za to pěkně divokého... Na slavnosti byli velké trhy a prodávalo se tam vše možné, Royaly, jako nový strážce modrého koně (pegase) hlídal jak to tam dopadne. Když viděl se kluka podobného klaunovi potulovat tu, chtěl ho rozveselit. A dát si s ním zápas. Ten kluk se jmenoval Hallo Weeen. A mněl bey MagicPumpkin.
(ještě to pokračuje)
Roylaly s ním dlouho bojoval, Na okraji sopky. Když se Hallo natahoval,
omylem do ní spadl. Lidé si dlouho přimomínaly jeho památku. A tím pádem zapomněly na Roylalyho slavnost. A když se jich jejich synové a vnoučata ptali, co se tento den slaví, jediné co si už stařci pamatovali že ten den umřel Hallo, Hallo wen. To si předci zapamatovaly a teď slaví jeho památku....
Přeji vám scary Hallowena! A rád bych se omluvil za neaktivitu, přece jenom.... jsem na to jenom jeden. Narozdíl od ostatních webů.

My beyblade "art" 2

22. října 2013 v 21:39 | freezer cat |  nezazařeno
Tentokrát jsem s epokoušel udělat obrázek do profilu Nevím jestli se mi povedl, ale do profilovky si ho určitě nedám. Ten zero je tam lepší :)
Znovu jsem to dělal ve Photoshopu Online

BB"s adventure "s - týpek s Lynxem.

20. října 2013 v 13:58 | kočka blader |  povídky
"Tomu nevěřím....Grr..." zaklel Kuba.
"To né! Už zase jsem s ním nevyhrál..." zastěžoval si Willy.
"Co teď...." klekl si na zem Domíno.
"YAY! Vyhrál jsem!" zvolal Yuma.
Felixovi i Gingkovi přišel výsledek zápasu divný. "Hmm...Jdem odsud." otočil se Felix, prošel budovou (MC) a nasedl do autobusu. Yuma s Gingkou ho doběhli. "Jé to byl dobrej zápas." protáhl se Yuma, když v tom někdo nebo něco, naskočilo na střechu busu. "Eh....! Kdo to je?!" vykřikl Gingka. Vylezl po schůdkách a podíval se vrchním okýnkem ven. Na střeše nikdo nebyl...jen...se tam točil bey! A ne ledajaký bey, pořád se mu měnila výška rotační stopy. Když v tom se na Gingku rozjel.
"Gingko! Neměl bys běhat po střeše!" vykřikl na něj řiďič."Je to nebezpěčné. "Uuaaauá!" vykřikl Gingka a jen tak tak se beyi vyhnul. "Jen počkej, já tě odstřelím." a připravil si roztáčedlo. Řidič radši z autobusem zpomalil, aby Gingka nespadl. Však ještě dřív než odpálil naskočil na Střechu Nějaký kluk. Asi vlastník beye. Gingka u žna nic nečekal a let-it-ripoval. Chvíli se tak srážely, až najednou dojel Lynx (ano uhodli ste, byl to lynx) na úplný okraj střechy autobusu. "Teď tě mám!" zvolal Gingka..."Pegasusi, tvrdý úder!" pegasus se rozjel na Lynxe, Kluk se ještě stačil usmát a Lynxova rotační stopa se zvedla. Pegasus minul a spadl ze střechy autobusu! Autobus pořád jel. "Takže se Gingka musel koukat jak se od svého bey zvdaluje a vzdaluje... "Pche! Takhle slabý!" Houkl kluk. "Mimochodem - jsem pokemonek :D. A..." A hodil kuličku s kouřem a v tu ránu byl pryč. Toho už si ale Gingka nevšímal, teĎ mu jen nebylo jasné, jak dostane pegasuse zpátky.
Přesuňme se teď o 100 kilometrů jinam a o 5 hodin později.
BFF se v Praze jako vždy Potuloval, Swap se ho snažil dohnat, a v zrovna tam přišel pokemonek
(UŽ TO TU MÁME PŘEPOSTAVOVÁNO, ALE TO JE DOBŘE :-33)
"Heééej! Konečně jsem tě dohnal BFF_!" zakřičel Swap. "Zase ty..." odpálkoval ho BFF. "Od dne co si mně porazil už pár dní uběhlo a já to tak nenechám! Pojdmě na to Anubisi!" "I když nemá tvoji *zázračnou* rotační stopu...nemyslím."
V tom se do rozhovoru vložil Pokemonek; "Tak ho otestuj, když porazí mně, bude Swap bojovat s tebou, a když ho porazím já, budu s BFF-em bojovat já!" "Přijmám!" vykřikl Swap.
"Let it rip!" vykřikly oba. "Tak jo anubiusi, ukaž jim naši novou rotační stopu! ED145 - ariesova rotačná stopa! Dokáže pohlcovat útoky!" "Když myslíš... Ale můj Lynx má taky dobrou ..." *srážka* oba beye se ješťě točí. "Grr...Mnělo tě to vyřídit!" nadával Pokemonek. "To se nestane! Anubiusi,!!!" ANUBIS pěkně dorážel na Lynxe a ten už se jen velmi málo točil. "Co to je!? No tak, Lynxi, vzchop se!" Lynx se nedal a teď šel po anbisovi. "Tvoje chyba, že sis teď dal jinou rotační stopu! Tvůj anubius je teď mnohem vyšší! A proto...Můj lynx přepne na nižší režim..." Lynx tak udělal a anubis se po něj stal snadným cílem. "Ale já taky něco dokážu, anubisi!" anubis se teď do toho opravdu opřel. To samé však udělal i Lynx a vypadalo to, žeje jasné kdo tohle vyhraje... anubis zůstal zastavený...

BB"S adventure "s - kořenová duše

17. října 2013 v 19:19 | kočka blader |  povídky
Ještě předtím se chci zeptat Pokemonka787 jaký chce mít bey, nenapsal ho...
Blazing DoJo už odjížděl na další zápas proti jiné škole. Jeli po dálnici, kdyý v tom naproti sobě uviděli Kubův tým. Už z oken na sebe dělali opičky a rozhodli se, že se staví u mekáče a tam si dají zápas (ano, MCdonald má pobočku na dálnici :3). Pořádně se všichni najedli cheesburgrů a všeho co tam mají. Teď však přišel čas zápasu. Ale kde je aréna ... Rozhodli se, že si zahrají na klouzačce. Porotžw u restaurace bylo i menší hřiště.
Klouzačka byla stočená, a na konci ní byl písek, bey, který by tam vjel, by se určitě dotočil. Felix však pořád stonal, a tak museli bojovat Gingka a Yuma. Opoziční tým nasadil obvyklou dvojku; Domína a Kubu. "Let it, r........" ani to nestačily doříct, když v tom jim do dráhy vletěl Willy. "Já budu bojovat, a Gingku odstrčil, namířil a odpálil. "Cože?! Zase ty!" vykřikl Yuma. Domíno a Kuba teĎ také roztočily. Yuma pokrčil rameny, a, let it rip! "Leone! pařřáát bouře! number 1!" fang leon se rozjel, a trefil Domínova rock orsa. Ten už skoro vyjel. "Pche, to není moc silný bey" pronesl nadzařeně Willy. Když v tom..."To jsem vážně ten jediný kdo využije klouzačku?! LaCerto!" Kubova lacerta nabrala sílu z klouzačky a naspeedovaná sejmula ifraida který padal do písku. "RyChle dokud sjem ještě ve vzduchu, fire-GraviTy!" celá země teĎ (jakoby) hořela. Ifraid teĎ však místo dolů letělnahoru a sejmul rock orsa. Na něj však ohnivá gravitace nefungovala, protože to nebyl ohnivý bey. "A taky proto že není plamenná duše..." dodal potichu Willy. "Už mi konečně řekni, co to je!" houkl na Willyho yuma. A zaútočil na jeho bey. "Heéej! Vždyť jsem tvůj team-made! Aspoň na tenhle zápas." "Ty mi prostě neodpovíš, to je jedno! Ifardie! Fire punch!!!!!!!!" ifraid ohnivou pěstí trefil orsa který ze klouzačky vyjel a zaryl se do písku. A okamžitě se zastavil. Pak se ozvalo: Kořenová duše! A kuba začal protékat neobyčejnou silou duše kořenů.
"Lacerto, výhonkový útok!" a z lacerty šlehali kusy trávy které trefovali leona. "Eh! Tebe já znám! Ty si vlastník kořenové duše!" zvolal willy. "-___- řekne mi už kdo a co to je?" "Ne! Leone, pařát!" "To na mně stačit nebude, lacerto, ú úponkový bitch! (OMG, blbej překlik ":D) (*bič xD) lacerta trefila fang leona a fang leon ji zase trefil bouří a oba beye vyletěly ze klouzačky. Willy se na to vyděšeně podíval; "Oh, co se to stalo? Jediný kdo se točí...je....ifraid! Vyhráli jsme!" zakřičel. "Grr...." zadrnčel Domíno.