Frezer cat - k, co neumí stahovat! :D Nikdy, se mi to nepovede!
Chystám povedený (aspoň doufám) článek! Bude sloužit jako diskuze o trénincích! Doufám že bude užitečný!

UŽ ZASE NEJDE VYDAT ČLÁNEK!! :P "-.- - TÉMA TÝDNĚ JE PROVOKACE, JAKÁ NÁHODA, ŽEEEEE?? :DDD

Říjen 2013

BB"s adventure "S - PLAMENNÁ duše

16. října 2013 v 16:01 | kočka blader |  povídky
Prvně, se chci omluvit, za svou nekonečnouuuuu lenost! Nojono, jsem línej psát články. Ale teĎ se poďte zakousnout do povídky!!! soory že je to krátký ale dneska napíšu ještě jednu ale teď musim na ping pong!!

povídka - další kapitola (nevim kolikátá :D) - Willy

11. října 2013 v 21:54 | kočka blader |  povídky
Felix stál naproti Jadenovi a už byl připraven šáhnout po roztáčedlu. Teď! křikl rozhodčí a Felix rychlsotí blesku vysunul roztáčedlo z kapsy, natáhnul svůj blištivý string a jako ninja zatáhl. Bey několikrát obkroužil arénu a vrátil se k Felixov i do ruky. "Nepředváděj se, frajírku" okřikl ho Jaden, a roztočil svého ldraga. To samé jako předtím, udělal Felix i teď. S tím rozdílem, že jeho unicorno tentokrát z arény nevyletěl, nýbrž brutálně zaútčil. "Ldrago, nešetři ho!" ldrago se do toho opřel a začal vytlačovat unicorna na kraj arény. "Unicorno nevzdávej se!" unicorno se do toho teď taky pořádně obul, ale bylo vidět, že není ani tak z poloiny dobrý jako ldrago. Yuma a Gingka stáli opodál, když v tom šeptnul Yumovi Gingka. "Hej, yumo,. Pššst. Myslím, že tenhle zápas Felix nemá šanci vyhrát." "Očem to mluvíš Gingko?" zeptal se s nechápajícím výrazem Yuma. Mluvím o nahrazení Felixe...." "Ale to nejde on je přeci kapitán!"křikl Yuma. "Ale je z nás nejslabší...A to se jako hodí, aby byl kapitán nejslabší."
Yuma teď vzdechl. Neměl už co říct. A tak jen radši dál sledoval zápas. Felix dostával pěknou nakládačku.
"Ldrago ohnivé údery!" ldrago narážel do unicorna, a ten se kýval jako kyvadlo. Až teď si Felix vzpoměl. Že nasadil unicornovi vylepšenou vezdi kolečka blitz od Williho (to v povídce nebylo). Ale nevěděl, co dělá. Soustředil tedy všechnu svou sílu na Blitz, a ono se přemněnilo. "Uaáááh! Zmněň mód! Ze samuraiského (assault) na barikádový (baricade) mód!" unicorno se teď lépe bránil útokům ldraga. "Grr...." zadrnčel Jaden. "Ale to můj ldrago umí taky! lDARGO ZMNĚŇ MÓD! energický mód (mód ldraga která krade energii) ldrago rozjeĎ se a vem mu všechnu energii. Ldrago se rozjjel na unicorna, ale když byl u něj a chtěl mu začít krást enegii byl dražen. "Protože má můj unicorno barikádový mód, ,odrazí jakýkoliv blízký SLABŠÍ ÚTOK, A Tvůj útok byl slabší než ve silovém módu. Cheche."
"TeĎ zapomeň na to co jsem ti řekl Yumo jasné?" zeptal se potichu Gingka. Yuma nejistě kývl.
Oba beye se dále sráželi, ten kdo mněl navrh byl teď unicorno. "Tak jo unicorno přepni režim, smauraiský mód!" unicorno přepnul režim a vrhl se na ldraga. "Unicorno special move! Smršť bleskových ele-proudů! Můj nejnovější SM!"
UNICORNO začal bleskvoě zářit a jede na ldraga. Jaden byl překvapen, Felixe dost podcenil. "Óóó ldrago néé!" unicorno se zasekl do ldraga a on se dotočil. Felixovi se náhle rozjasnil výraz. Vůbec si nemyslel že vyhraje. Podíval se an své ruce. Strašně ho bolely. Tento odpal byl velmi náročný, a ruce mněl od prosvištěného provázku celé posekané.
Na některých místech až do krve. Felix spadl na zem vyčerpáním. Probudil se na pokoji kde už ho ošetřovali. Když tam ak byl ptoom sám. Někdo vešel do dveří. Byl to Willy. - ten, který mu dal nové fusion wheel. "Bojuj se mnou!"
-je tedy hodný, nebo zlý?
pokud se vám povídka líbilaa, nezapomenťe okomentovat, olajkovat a článek sdílet!(ano, je to možné!)

Storm Pegasus - až do morku kostí!0 aneb, učíme se Fyziku Beyblade! aneb BeybladeDex 01!

10. října 2013 v 22:24 | kočka blader |  beyblady
Jingapegasusovi (nebo jaký teď máš jméno (soory:D)) hrubki mně ynspyrovaly k napsaný článku. (kdo by nepochopil to jsme napsal shcválněxD). Storm Pegasus!
Storm Pegasus je attack type, celkem zajímavý bey. RF rybber flat - gumová plochá - gumová špička mu dává opravdu malou výdrž. (Abych vysvětlil FYZICKY, guma dává velmi přilnavý odpor k zemi, a tím pádem že se k zemi tak "tlačí", ničí si tím rotaci. Narozdíl však od galaxy pegasuse, je RF lepší než R2F, kvůli tomu že nevypadá jako hvězdice. To, že R2F jako hvězdice vypadá, se odráží na její rotaci. I když v anime říkají opak. R2F je mnohem horší špička než RF. vŠAk ne, když se obrousí.)
Jeho rotační stopa 105, je velmi nízká. Už jenom, kvůli této rotační stopě by si spousta lidí mylsela, že je Pegasus velmi nízký bey. Což není tak úplně prvda = RF je totiž dost vysoká špička. Dále máme na řadě kolečko storm, jde o velmi váhové kolečko, = tedy...velmi lehké koelčko. Je sice pravda, že tento fusion wheel připomíná vychřici, ale jako vychřice to sílu nemá. Navíc, RF nutí celý bey kroužit, což dává storm docela výhodu kvůli jeho stočenému tvaru. Abych to shrnul, jde o velmi předvídatelný bey. A TeĎ NአBeyDexový Simulátor.
Storm pegasus dělá kruhy po aréně - zrovna bojuje s burn fénixem. Trefil fénixe a on skoro vyjel z arény, toto se stalo 3x ale pegasus pak ztratil rotaci a už se točil z posledních sil a musel zajet doprostřed. A tam ho phoenix měl! One hit K.O! pEGASUS BY TENTO ZÁPAS PROHRÁL.

Jiné Jméno

9. října 2013 v 20:16 | kočka blader |  nezazařeno
Tak jo lidičky, je tu čas pro nové jméno! Používal jsem ho uý delší dobu (např. na chatech atd...) Neznamená však, že je Kočka Blader zůstane stracen. Ještě chvíli se budu podepisovat takhle: Freezer cat (kočka blader). Stejně jako když jsem si mněnil jméno z Eart Ariese. Pamatujete? Nebo ne, to jsem ještě tenhle blog neměl. Pamatujete? Na toho koktoa eart ariese? xD? To bylo něco *utřu si slzu.* (smíchem :?D) . Ale teď se tu mam dobře, KANIKULY (BACHA má to divnej klip) na plný pecky. Jinak, možná ste si všimly že poslední dny od včera nebyl žádný článek. To víte učení (DĚLÁM SI SRANDU :D, NA UČENÍ KAŠLU, BUď SEDIM U KOMPU A PAŘIM NEBO JSEM VENKU S HOLKAMA :33 TO VÍTE :-3)
Tááááák, ještě pro takové hlavy, (jako jsem já xD) Freezer cat zanmená mražená kočka. / kočka v mrazáku. xD sranda co?
Jinak, mám nový pozdrav. No, spíš rozloučení - KANIKULY!!!!!!!!!

My Beyblade "Art"

8. října 2013 v 18:19 | kočka blader |  nezazařeno

WoW!

8. října 2013 v 16:49 | kočka blader |  nezazařeno
Páni, tak to jsem opravdu nečekal! BB-svět, kteří jisto jistě znáte, dal odkaz na tento (pidi) blog. Což je dost dobrý, a chtěl bych jim poděkovat. I když mně dost mrzí, že Beyblade svět asi "končí" (nebo jak jsem to pochopil). (Já chytRá hlava xD)
Jinak jde taky o to, že u mně taky není Beyblade co býval, už se o něj taky tolk nezajímám. A čas, co jsem na posledy roztočil bey bych ani nechtěl vědět :/. No co, je to tady. (A co?!) NEVIM! (ASI mně šiblo :/) Tak a doufám, v něco. Zdarec!

BB" ADVENTURE - Ztracen ve své vlastní mysli aneb zápas podle BFF

3. října 2013 v 19:49 | kočka blader |  povídky
Zápas mezi Felixem a Jadenem začínal až večer, a tak se přesuneme zpátky do Prahy. Kde byl zrovna Swap. Hledal Felixe a Yumu na odvetný zápas. Věděl, že s tou rotační stopou co vzal tomu malému klukovi určitě neprohraje. Procházel se po ulicích, bylo to klidné místo ja Jihu Prahy, spousta přírody - ale i města. Když v tom náhle uviděl kolem s potulujícího BFF-ho, který se něj šílensky usmál. Swap dostal sice trochu strach, ale pak se ho zeptal, kde by mohl najít Felixe. BFF se na něj však jen díval, hypnotickým výrazem. Swap o krok ustoupil. "Co-co to děláš?" rozkotkal se. Najednou ho jeho ruce přestali poslouchat, vzal do ruky launcher, nasadil bey, a odálil, i když to vůbec nechtěl udělat. "Ááá! Co se to děje?!" BFF také odpálil, se stále klidným a děsivým výrazem. Hned co se jejich beye srazily, ocitl se Swap v nějakém místě, podobajícím se vesmíru. "K-kde to jsem?!" volal Swap. Najednou se před ním zjevil BFF. "Jsme uvnitř tvé vlastní mysli...Naboural jsem se do ní." "Cože?!" "Vidíš, toto jsou naše beye" řekl BFF a ukázal na vznášející se beye, byl vidět, ýže má BFF-ova saramanda jednoznačně navrch. "Ale -a-a-a-ale jaktože prohrávám?! Ta rotační stopa mi měla zaručit vítězství...!" křikl Swap. "Myslíš tuhle? hahaha" řekl BFF a vytáhl si z kapsy Anubisovu rotační stopu. "Jak-si to!" "Kouzla!"
"Ale jak se dostanu pryč?!" "Klid, až bude tvůj bey kopletně poražen, tak se odsud dostaneme, já bych taky nechtěl zůstat tady ve tví mysli, smrdí to tu!" řekl nadzařeně BFF. Swap byl teď totálně vyděšený, nemohl už ze sebe vydat ani hlásku. "Táák, a teď už bych chtěl z tohohle smadlavého místa pryč! Saramando! Fire flaming wheel!" saramanda udělala propast do které se vtahoval celý prostor. Pak se jen ozvalo zablýsknutí a Oba dva byli zase zpátky. Rozdíl byl jen v tom, že SWAP ležel na zemi a strašně ho bolela hlava, - zatímco BFF pádil pryč.... .... ..... .... .... .... .... ....
Bylo už 14:00 a to znamenalo, že už jen 2 hodiny do zápasu. Když tým Felixe čekal na jejich uvedeném pokoji, donesla se jim zpráva, že tým kuby - (jejich jméno je Chrushing) Crushing porazil Favorita celé soutěže, - tým šalamounů. "Páni jsou dost dobří..." pronesl Gingka. "Hmm..." zamyslel se Felix, "Možná bysme mohli mít taky jméno týmu..." všichni dlouho přemýšleli až už si to konečně usnmylseli. - Blazing Dojo Team!

Další kapitola povídky - BB"adventure"s - Díky! *mrk*

1. října 2013 v 18:34 | kočka blader |  povídky
Večer před dalším zápasem si domácí (tým Jadena) domlouvali plán. Jaden se však celý večer, choval ke Rodrymu (jeho spolučlenovi) lépe než ke Xin-zangovi. (xD)). "Můžeme začít s testem..." zašeptal Jaden Rodrimu, Který roztočil svůj BeyBlade. "A teď ty!" křikl Jaden a bouchl Xinga co zad - na spěch. Xing namířil a roztočil. "Můžeme začít s testem..." řekl ďábelsky Rodry. "E h?! S jakýM?!" "To tě nemusí zajímat." žašeptal mu Rodri. Spustit plán! Xing si ještě stačil všimnout, že kovové kolečko Rodriho Beye - Black (vymyšlenné kolečko, protože je bude neustále mněnit.) "Klonovací Klišé!" zařval Rodri. A kovové kolečko Wolfa se začalo rozdělovat na několik částí, které pak trefili Xingův bey - capricorna, a ten se poškábal a dotočil.... .... .... "Hej! Proč jste to udělali?!" "Víš,...Nikdy jsme neměli v plánu abys byl u nás v týmu, třetí zápas za tebe tedy odbojuju já!" řekl povýšenně Jaden. "A lae! To přeci nemůžete!" koktal Xing. "Mylíš?" řekl Jaden a rozšlápl poškrábaného capricorna. Zvedl z něj Fusion wheel které bylo celé popraskané. "Hmm...Přesně takové se nám bude hodit!"
Další Den Se konal zápas - Gingka vs Rodri. Let it rip!
Pegasus se rozjel na Rodriho black Wolfa a už to pral do jeho kovového kolečka - Storm (kolečko Capricorna které mu vzali...:-)) To se víc a víc ničilo a pak, když už bylo naryté dost ..., "Wolfe! Klonovací Klišé!" Wolfovo Kolečko se rozbilo na několik malých kousků které letěli na Pegasuse. "Co to je!?" Malé kousíčky kovu ničily Pegasuse víc a víc. "Grr...Musím něco vymyslet.." "Je to marné! Nijak se proti tomuhle bránit nedáá!!!"" kDYŽ
V TOM Gingku něco trefilo do hlavy, otočil se tam, a uviděl Xinga, - který se na něj jen tak díval. Gingka mu už taktiku uviděl v očích a pustil se do útoku. "Pegasusi! Projeď tím!" pegasus se braburně začal vyhýbat padajícím kouskům. "Ta tvoje taktika, má jednu slabinu Rodry, možná, že pak ti to dá nový epický zvláštní útok, ale bez kovoého závaží, bude tvoje obrana nulová! Pegasusi, zvláštní útok! Modré gejzíry!" Pgeasus prokličkoval Kosuky padajích kousků a trefil úplně lehkého (doslova) Wolfa. Ten se rozpadl. "Tomu nevěřím,..." a padl na kolena.... Gingka ještě mrkl na Xinga a všichni už se chytsali na nastávající zápas.