Frezer cat - k, co neumí stahovat! :D Nikdy, se mi to nepovede!
Chystám povedený (aspoň doufám) článek! Bude sloužit jako diskuze o trénincích! Doufám že bude užitečný!

UŽ ZASE NEJDE VYDAT ČLÁNEK!! :P "-.- - TÉMA TÝDNĚ JE PROVOKACE, JAKÁ NÁHODA, ŽEEEEE?? :DDD

Únor 2014

Ha(noTT)ovani Beyvíls!

23. února 2014 v 10:58 | LimetkaCZE |  nezazařeno
Až těď jsem si uvědomil chybu ve názvu rubriky - "nezazařeno" - Nevadí!
Hodně lidí nadává na BW, ale proč? Upřímně, sám jsem si jednu dobu myslel že je to lepší než BB, páč bylo tak STRAŠNĚ EPICKÝ KDYŽ SE TO STRAZILO! Ale to se povedlo tak 1x za tak 30 pokusů. Závody neměli moc smysl, protože byli (skoro) vyrovnaní a vždy to nekdo roztočil byť jen o půlku vteřiny dříve či později. Tak jsme "praktikovali" :D :D :D závod kdo dál dojede - (PROTOŽE V TOM JSEM SKORO VŽDY ZVÍTĚZIL PÁČ JSEM MĚL VYTRVALOSTNÍ TYP LEONA!) navíc od wild mane leon jsem si odvodil přezdívku na youtube - wildleone. A protože už tam mam asi 19 odběratelů, ..
jAKÝ MÁTE NA bw NÁZOR VY?
jISTĚ NAPIŠTE..

Čus :3

16. února 2014 v 1:00 | LimetkaCZE |  nezazařeno
Nazdar Syčáci, jak se vede..? Já si dnes koupil TESko V Skyrim..
Ale oravdu nevím o čem psát..Témata nejsou, - jistě, mohl bych se po dlouhé době vrátit ke AMV-čkám, jenže tp nejde, Skyrim je velká aplikace a už v počítači nemám místo na převod videa které bybylo možno nahrát na YT..DALŠÍ MOŽNOST POVÍDKA * Jistě,proč ne, ale moc se mi nechce, ale myslím, že nebudu moc mít na vybranou..Hmm..
Pokud máte i vy nějaký (ne)slušný nápad jistě napiše - ocením to.

TIM NESLUŠNYM NÁPADEM MYSLIM NĚJAKEJ POŘÁDNEJ PEDOFILSKEJ ZÁHUL


Speciál - trollení hasbra

9. února 2014 v 21:55 | LimetkaCZE |  nezazařeno
Čauves lidi, toto je (opožděný) speciál k 1 roku!! Toto jsem Hasbru napsal:
Já: Čau
chcu se zeptat jestli bude nejakej normal turnaj s tema kacama...ehm beaybladama. diky za odpoved amigosi ale pls ne stemi srackami plastovymi dekuji
cus
Odpověd:

s17 - Shakes and Fidget

9. února 2014 v 18:52 | LimetkaCZE |  nezazařeno
Chchá! Jsem tu jen na info, také o speciálu za rok s vámi!! Už ho chystám, půjde o trollení hasbra, napíšu jim ...Ne, nechte se překvapit!! Mimochodem jestli hrajete sfgame na s17, nebo pokud budete to jen chtít vyzkoušet, rád vás pozvu do svécho cechu Gonkiho Fans. Jmenuji se tam Frajer23. Jsem lvl 99 (4 měsíce hraní no....) Navíc si tam můžete i semnou pokecat - souičástí cechu je i chat. Děkuji za vaši pozornost...
http://s17.sfgame.cz/

Český Craftcon (ne)beyblade článek.

2. února 2014 v 11:22 | LimetkaCZE |  nezazařeno
Takže čus :33
Po delší pauze.
Takže byl Český Craftcon a já tam s dvoumi kamarády byl. A upřímně, ...BYLO TO SUPER! Vyfocení se Smusou, podepsaný rukáv od Citrona, a ještě pár podpisů... Navíc Squint mě pořád sledoval, ale asi podvědomně, páč neví jak vypadám. Navíc jsem si tam poprvé zkusil zahrát LížuKredenc, protože můj počítač to neutáhne, nebo možná.. Hele napiště mi jak dlouho jste (pokud ano) stahovali LoL..
Díky...