Frezer cat - k, co neumí stahovat! :D Nikdy, se mi to nepovede!
Chystám povedený (aspoň doufám) článek! Bude sloužit jako diskuze o trénincích! Doufám že bude užitečný!

UŽ ZASE NEJDE VYDAT ČLÁNEK!! :P "-.- - TÉMA TÝDNĚ JE PROVOKACE, JAKÁ NÁHODA, ŽEEEEE?? :DDD

Leden 2017

Nová generace bladerů

31. ledna 2017 v 23:01 | limetka
http://beyblade-nova-generace.blog.cz/1701/vytvorime-novou-generaci-bladeru
http://beyblade-nova-generace.blog.cz/1701/vytvorime-novou-generaci-bladeru
http://beyblade-nova-generace.blog.cz/1701/vytvorime-novou-generaci-bladeru
http://beyblade-nova-generace.blog.cz/1701/vytvorime-novou-generaci-bladeru

povidka 1

24. ledna 2017 v 22:44 | limetka |  povídky
Felix vykročil z nádraží a z hlavy si sesunul čepici až do baťohu. Bylo léto, teď už ji nebude potřebovat. V hradci králové se konal menší turnaj o 500 bey-bodů. Dalo by se říct, že Felix je v podstatě už veterán. Prostřídal mnoho beyů, porazil mnoho oponentů, a udělal si spoustu přátel i rivalů. Vešel do budovy kde se turnaj konal. Bylo tam asi 40 bladerů, prohlížel si je a přemýšlel, zda li-někoho nezná. Viděl hodně lidí se kterými se setkal na minlých turnajích, i když nějak nepochytil jejich jméno. Vytáhl kronose a on se zabýskal. "Tohle je naše šance ukázat, jak dobří jsme, kronosi." zašeptal.
Na tabuli kde bylo rozepsány zápasy uviděl povědomé jméno. Vybavila se mu tvář která se nyní zjevila i před ním. "Martine! Rád tě vidím!" "OVB OVB OVB" zakřičel Martin. Neměl to v hlavě úplně v pořádku, ale byl to spolehlivý kamarád. Jeho zápas teď začínal. "oVBOBVBOVB-JeĎ PIsceSI!" vykřikl a jeho bey začal kroužit kolem arény. Jeho protivník se zakřenil a zaútočil. "Piscesi, odraž to!" Martinův bey se pustil do protiútoku a bey jeho soupeře je ve vzduchu, ne pryč z arény. Už dopadá zpátky dovnitř když v tom martin vyvolá svůj zvláštní útok, aréne sebou nárazem švihne, a bey leží dotočený na zemi. "Martin, silný blader jako vždy.." zamumlal si Felix. Další byl na řadě on.
Jeho soupeř, kterého zná pod nickem kraken, si rozabil kufřík a poskládal svého beye. Let it rip! zamumlali oba, protoe soustředění bylo jen na zápase. Jeho zero-g bey killerken byl tvrdý oříšek porazit s předchozými beyi, protože na jeho vysokou rotační stopu 230 nedosáhnuli, ale s kronosem je jasné, co má dělat. Kronos tedy vyrazil dopředu, ale killerken se naklonil a až takhle vysoký kronos nebyl. "Hmm.. myslíš že jsem proti tvé taktice nikdy nehrál? Zkouší ji každý.." "A co tohle, kronosi.." Kronos se naklonil a volně rotující část jeho špičky ho drastickou rychlostí vyhoupla napříc celou arénou. Stál teď těsně na okraji arény. "Můj kronos je vytrvalostní typ, killerken ho na výdrž neporazí!" "Hm, to je pravda, tak ochutnej tohle, killerkene, zvláštní útok, pirátské chapadlo!" Killerken se naklonil a chystal se kolečkem udeřit kronose. "Teď kronosi, nezdolný výpad!" Felix švihl rukama a kronos zatočil svým 4D prstencem, pohltil killerkenův útok, zachytil ho a jednou očtočkou ho přesunul ven z arény. Oba dva beye se ještě točí, a je mezi nimi mezera pouze asi 1 cm, ale jen kronos je pořád v aréně, a tak postupuje dál!

nový bey kronos

24. ledna 2017 v 22:01 | limetka |  beyblady
po dlouhé době jsem si pořídil 2 nové beye - storm capricorna a scythe kronose. Kronos bude můj nový hlavní bey protože ten mi už nějakou dobu chyběl. Objednal jsem přes ebay i kamošum (které si vybrali) ať mužem hrát. Jednomu earth eagla a druhému gravity destroyera. Mam ho chvili a dost sem ti tenhle bey zamiloval což je cool
Výsledek obrázku pro scythe kronos