Frezer cat - k, co neumí stahovat! :D Nikdy, se mi to nepovede!
Chystám povedený (aspoň doufám) článek! Bude sloužit jako diskuze o trénincích! Doufám že bude užitečný!

UŽ ZASE NEJDE VYDAT ČLÁNEK!! :P "-.- - TÉMA TÝDNĚ JE PROVOKACE, JAKÁ NÁHODA, ŽEEEEE?? :DDD

Srpen 2017

God valkyrie 6Vortex Reboot

22. srpna 2017 v 17:51 | kočka blader |  Go Beyblade Burst!
Dnes mi přišel god Valkyrie, zkráceně gV, takže udělám review.
gV je prstenec ze 2 částí, ale jen jedna je pohyblivá. Ta pohyblivá část jsou 3 křídla, které se při srážce zasunou zpátky, a pružinka v nich je vymrští zpátky na protivníka. Ta spodní, nepohyblivá část jsou zase 3 křídla kteří jsou pod těmi pohyblivými a slouží na útok ze spoda.

Na útok ze spoda je ale lepší rám Vortex, který obcucává kolečko 6. Rám, anglicky Frame, jsou věci, které nasadíte na kovová kolečka. Můžete je tam mít i nemít, podle toho, jestli chcete větší váhu (tím pádem i výdrž), obranu a elkovou stabilitu, nebo rychlost a útok. Z toho co jsem zatim vypozoroval je to, že i když je gV bey útočný, těch pár sekund na výdrži se hodí mnohem víc než to, že občas dáte rychlejší ( a tím pádem i silnější) útok.

Dúvod, proč je ale ta větší výdrž ještě důležitější, je jeho Reboot driver. Funguje ÚPLNĚ stejně jako F:D od Big bang pegasuse. Jakmile bey roztočíte a on se točí hodně, vypustí setrvačná síla dvě páčky které vysunou výdržnou špičku. Po chvíli bey zpomalí a špička se zasune, což mu dodá pořádnou dávku energie na útok.
Výsledek obrázku pro god valkyrie

Survival Challenge Mexico

19. srpna 2017 v 23:20 | limetka |  turnaj beybladů
Před zhruba 10 dny se udál jeden z nějvětších turnajů od worldsů v 2012, Beytournament survival challenge Mexico.
Turnaje se zúčastnilo neuvěřitelných 120 bladerů, což úplně vybízí k survival systému, který spočívá v tom, že v jedné aréně hraje více (v tomto případě 4) bladeři, a ten kdo vyhraje určitý počet kol, postupuje. Turnaj byl rozdělený na dvě části, MFB s kovovými beyi a BURST s burst beyi. Celkem mě to nabudilo a už se nemůžu dočkat, až beyblade dorazí k nám.

https://www.youtube.com/watch?v=2K3UA9fnd_E