Frezer cat - k, co neumí stahovat! :D Nikdy, se mi to nepovede!
Chystám povedený (aspoň doufám) článek! Bude sloužit jako diskuze o trénincích! Doufám že bude užitečný!

UŽ ZASE NEJDE VYDAT ČLÁNEK!! :P "-.- - TÉMA TÝDNĚ JE PROVOKACE, JAKÁ NÁHODA, ŽEEEEE?? :DDD

God valkyrie 6Vortex Reboot

22. srpna 2017 v 17:51 | kočka blader |  Go Beyblade Burst!
Dnes mi přišel god Valkyrie, zkráceně gV, takže udělám review.
gV je prstenec ze 2 částí, ale jen jedna je pohyblivá. Ta pohyblivá část jsou 3 křídla, které se při srážce zasunou zpátky, a pružinka v nich je vymrští zpátky na protivníka. Ta spodní, nepohyblivá část jsou zase 3 křídla kteří jsou pod těmi pohyblivými a slouží na útok ze spoda.

Na útok ze spoda je ale lepší rám Vortex, který obcucává kolečko 6. Rám, anglicky Frame, jsou věci, které nasadíte na kovová kolečka. Můžete je tam mít i nemít, podle toho, jestli chcete větší váhu (tím pádem i výdrž), obranu a elkovou stabilitu, nebo rychlost a útok. Z toho co jsem zatim vypozoroval je to, že i když je gV bey útočný, těch pár sekund na výdrži se hodí mnohem víc než to, že občas dáte rychlejší ( a tím pádem i silnější) útok.

Dúvod, proč je ale ta větší výdrž ještě důležitější, je jeho Reboot driver. Funguje ÚPLNĚ stejně jako F:D od Big bang pegasuse. Jakmile bey roztočíte a on se točí hodně, vypustí setrvačná síla dvě páčky které vysunou výdržnou špičku. Po chvíli bey zpomalí a špička se zasune, což mu dodá pořádnou dávku energie na útok.
Výsledek obrázku pro god valkyrie
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama