Frezer cat - k, co neumí stahovat! :D Nikdy, se mi to nepovede!
Chystám povedený (aspoň doufám) článek! Bude sloužit jako diskuze o trénincích! Doufám že bude užitečný!

UŽ ZASE NEJDE VYDAT ČLÁNEK!! :P "-.- - TÉMA TÝDNĚ JE PROVOKACE, JAKÁ NÁHODA, ŽEEEEE?? :DDD

Září 2017

Sieg Xcalibur 1 Iron

22. září 2017 v 19:35 | kočka blader |  Go Beyblade Burst!
Sieg Xcalibur je 3. verze Xcalibura, tentokrát máme novej meč ze železa! Je ale méně vystrčený, a tím pádem je bey více balancovanější. Což je škoda, asi bude pak lepší, ale je pak méně zábavy. Železnej meč přidává váhu a je obklopenej plastem, aby neponičil soupeřův beyblade.

Disk 1 má stejnou vlastnost jako předchozí; neboli když xcalibur přeskočí pár zubů, srovná se meč se osou disku, a získá pak silnější útok.

Driver Iron je železná verze Xtremu, díky tomu že je ze železa má sníženou přilnavost ke povrchu arény, takže lehčeji vylétává z arény. Má ale díky tomu větší výdrž, ne tak lechce burstne (narozdíl od gumových driverů, kteří svojí přilnavostí drží bey při zemi, což ale odnese disk a přeskočí pár zubů.)

Abych tu závorku vysvětlil, protože si myslím že to je celkem zajímavé téma. Vemte si že například, když nějaký attack type tvrdě narazí do beye s kovovou špičkou. Co se stane? Bey s kovovou špičkou odletí. Možná pryč z arény, možná vrazí do zdí v aréně (což je v nejpopulárnější burst aréně, BB-10, nejpravděpodobnější, moc dírek nemá), neboli když dostane bey s kovou špičkou ránu, tak tu sílu nárazu uvolní tím že odletí, zato když dostane na zadek bey s gumovou špičkou, ta guma se pokusí ránu udržet, a sílu nárazu se ten bey pokusí ustojit, což ho může burstnout/hodně zpomalit. Těžko říct co je lepší, já mám rád kovové špičky protože dobře jezdí po povrchu, ale na turnaj bych si spíš vzal gumovou.

S Ironem je pak bey mnohem rychlejší, ale hůře se ovládá, a nemůžete pak sliding shotovat (náklánět launcher, někdy o téhle technice napíšu).

Výsledek obrázku pro sieg xcalibur