Frezer cat - k, co neumí stahovat! :D Nikdy, se mi to nepovede!
Chystám povedený (aspoň doufám) článek! Bude sloužit jako diskuze o trénincích! Doufám že bude užitečný!

UŽ ZASE NEJDE VYDAT ČLÁNEK!! :P "-.- - TÉMA TÝDNĚ JE PROVOKACE, JAKÁ NÁHODA, ŽEEEEE?? :DDD

Sieg Xcalibur 1 Iron

22. září 2017 v 19:35 | kočka blader |  Go Beyblade Burst!
Sieg Xcalibur je 3. verze Xcalibura, tentokrát máme novej meč ze železa! Je ale méně vystrčený, a tím pádem je bey více balancovanější. Což je škoda, asi bude pak lepší, ale je pak méně zábavy. Železnej meč přidává váhu a je obklopenej plastem, aby neponičil soupeřův beyblade.

Disk 1 má stejnou vlastnost jako předchozí; neboli když xcalibur přeskočí pár zubů, srovná se meč se osou disku, a získá pak silnější útok.

Driver Iron je železná verze Xtremu, díky tomu že je ze železa má sníženou přilnavost ke povrchu arény, takže lehčeji vylétává z arény. Má ale díky tomu větší výdrž, ne tak lechce burstne (narozdíl od gumových driverů, kteří svojí přilnavostí drží bey při zemi, což ale odnese disk a přeskočí pár zubů.)

Abych tu závorku vysvětlil, protože si myslím že to je celkem zajímavé téma. Vemte si že například, když nějaký attack type tvrdě narazí do beye s kovovou špičkou. Co se stane? Bey s kovovou špičkou odletí. Možná pryč z arény, možná vrazí do zdí v aréně (což je v nejpopulárnější burst aréně, BB-10, nejpravděpodobnější, moc dírek nemá), neboli když dostane bey s kovou špičkou ránu, tak tu sílu nárazu uvolní tím že odletí, zato když dostane na zadek bey s gumovou špičkou, ta guma se pokusí ránu udržet, a sílu nárazu se ten bey pokusí ustojit, což ho může burstnout/hodně zpomalit. Těžko říct co je lepší, já mám rád kovové špičky protože dobře jezdí po povrchu, ale na turnaj bych si spíš vzal gumovou.

S Ironem je pak bey mnohem rychlejší, ale hůře se ovládá, a nemůžete pak sliding shotovat (náklánět launcher, někdy o téhle technice napíšu).

Výsledek obrázku pro sieg xcalibur
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama