Frezer cat - k, co neumí stahovat! :D Nikdy, se mi to nepovede!
Chystám povedený (aspoň doufám) článek! Bude sloužit jako diskuze o trénincích! Doufám že bude užitečný!

UŽ ZASE NEJDE VYDAT ČLÁNEK!! :P "-.- - TÉMA TÝDNĚ JE PROVOKACE, JAKÁ NÁHODA, ŽEEEEE?? :DDD

Go Beyblade Burst!

Beyblade Burst SuperZ

15. března 2018 v 22:00 | kočka blader
3. série Beyblade Burst má nového hlavního hrdinu Aigu, který má bey jménem Z Achilles. Předchozí hlavní postava Valt, který v minulé sérii Beyblade burst God vyhrál Světový pohár je ultimátní šampión, a stane se z něj vedlejší postava.

spriggan requiem

11. února 2018 v 21:26 | kočka blader
Výsledek obrázku pro spriggan requiem

nightmare longinus

25. prosince 2017 v 19:48 | kočka blader
Výsledek obrázku pro night longinus b

Sieg Xcalibur 1 Iron

22. září 2017 v 19:35 | kočka blader
Sieg Xcalibur je 3. verze Xcalibura, tentokrát máme novej meč ze železa! Je ale méně vystrčený, a tím pádem je bey více balancovanější. Což je škoda, asi bude pak lepší, ale je pak méně zábavy. Železnej meč přidává váhu a je obklopenej plastem, aby neponičil soupeřův beyblade.

Disk 1 má stejnou vlastnost jako předchozí; neboli když xcalibur přeskočí pár zubů, srovná se meč se osou disku, a získá pak silnější útok.

Driver Iron je železná verze Xtremu, díky tomu že je ze železa má sníženou přilnavost ke povrchu arény, takže lehčeji vylétává z arény. Má ale díky tomu větší výdrž, ne tak lechce burstne (narozdíl od gumových driverů, kteří svojí přilnavostí drží bey při zemi, což ale odnese disk a přeskočí pár zubů.)

Abych tu závorku vysvětlil, protože si myslím že to je celkem zajímavé téma. Vemte si že například, když nějaký attack type tvrdě narazí do beye s kovovou špičkou. Co se stane? Bey s kovovou špičkou odletí. Možná pryč z arény, možná vrazí do zdí v aréně (což je v nejpopulárnější burst aréně, BB-10, nejpravděpodobnější, moc dírek nemá), neboli když dostane bey s kovou špičkou ránu, tak tu sílu nárazu uvolní tím že odletí, zato když dostane na zadek bey s gumovou špičkou, ta guma se pokusí ránu udržet, a sílu nárazu se ten bey pokusí ustojit, což ho může burstnout/hodně zpomalit. Těžko říct co je lepší, já mám rád kovové špičky protože dobře jezdí po povrchu, ale na turnaj bych si spíš vzal gumovou.

S Ironem je pak bey mnohem rychlejší, ale hůře se ovládá, a nemůžete pak sliding shotovat (náklánět launcher, někdy o téhle technice napíšu).

Výsledek obrázku pro sieg xcalibur

God valkyrie 6Vortex Reboot

22. srpna 2017 v 17:51 | kočka blader
Dnes mi přišel god Valkyrie, zkráceně gV, takže udělám review.
gV je prstenec ze 2 částí, ale jen jedna je pohyblivá. Ta pohyblivá část jsou 3 křídla, které se při srážce zasunou zpátky, a pružinka v nich je vymrští zpátky na protivníka. Ta spodní, nepohyblivá část jsou zase 3 křídla kteří jsou pod těmi pohyblivými a slouží na útok ze spoda.

Na útok ze spoda je ale lepší rám Vortex, který obcucává kolečko 6. Rám, anglicky Frame, jsou věci, které nasadíte na kovová kolečka. Můžete je tam mít i nemít, podle toho, jestli chcete větší váhu (tím pádem i výdrž), obranu a elkovou stabilitu, nebo rychlost a útok. Z toho co jsem zatim vypozoroval je to, že i když je gV bey útočný, těch pár sekund na výdrži se hodí mnohem víc než to, že občas dáte rychlejší ( a tím pádem i silnější) útok.

Dúvod, proč je ale ta větší výdrž ještě důležitější, je jeho Reboot driver. Funguje ÚPLNĚ stejně jako F:D od Big bang pegasuse. Jakmile bey roztočíte a on se točí hodně, vypustí setrvačná síla dvě páčky které vysunou výdržnou špičku. Po chvíli bey zpomalí a špička se zasune, což mu dodá pořádnou dávku energie na útok.
Výsledek obrázku pro god valkyrie

Legend Spriggan 7 Merge

26. června 2017 v 18:49 | kočka blader
Nejvíc HYPE bey léta vychází 1. července (já kupuju samozřejmě), je upgrade storm spriggana na Legend Spriggana, kterej má spoustu nových schopností. V jeho balení je launcher na levo/pravo, protože se dokáže točit na obě strany. Ještě se neví, jak přesně se budou směry měnit, o tom napíšu až mi bey dojde. Také bude mít vůbec první god metal chip (kovový kroužek uprostřed na větší rovnováhu a váhu), jeho kolečko, 7 (ano jeho název je sedmička :D) je podle statů nejtěžší disk v celém burstu, a jeho špička, MERGE je na balance beye super agresivní. Má malou výdrž, ale rychlost a styl u spriggana uvítám rád.
Výsledek obrázku pro legend spriggan

Další god burst beye

19. června 2017 v 18:05 | kočka blader

První burst god beye

6. června 2017 v 22:21 | kočka blader
Základní 3 burst god beye odhalené na začátku anime (druhá sezóna Burst God je už na 10. epizodě btw)
Výsledek obrázku pro beyblade burst god

Beyblade burst v ČR

16. května 2017 v 0:18 | kočka blader
Beyblade burst (hasbro verze samozřejmě) jsou už dávno k dostání v americe, kanadě, a austrálii. Nedávno se začali prodávat i ve francii (kde je beyblade komunita opravdu velká) a nyní i ve portugalsku. Když už se začíná se zeměmi v EU myslím že by to měla být jen otázka času než dorazí do česka. Psal jsem navíc na hračkářství bambuli a oni mi odpověděli, že beyblade burst zatím není k dispozici. To zatím je dost důležité ale.
Co si myslíte vy? Jak dlouho než začne nová éra bebladů v česku? Já chci bejt u toho na sto procent.

BURST update

10. března 2017 v 22:20 | limetka
Jak víte dost mě zaujal burst a od doby co jsem napsal poslední článek jsem zhlédl 41 epizod. Koupil jsem si z ebaye spriggana tak snad ho někdy budu moct proti někomu použít :) uvidíme v budoucnosti (ale o tom zase jiný článek, který napíšu tak do tří dnů. Tady jsem vyfotil co jsem si teda všechno koupil:
[Image: b8hi3g3.png]

Beyblade burst

11. února 2017 v 23:31 | limetka
Nová série Burst je tady a myslím že je čas obnovit beyblade scénu právě tímto produktem. Zase jsem do toho nastrčil plno peněz a už mi přichází nová výbava (o které udělám článek později). Burst je vážně vánek čerstvého vzduchu protože zápasy jsou krátké ale o to akčnější. Navíc to anime je úplně realistické no prostě bomba.
Moje nejoblíbenější postava je Shu a kupuju si jeho Storm Spriggana.
 
 

Reklama