Frezer cat - k, co neumí stahovat! :D Nikdy, se mi to nepovede!
Chystám povedený (aspoň doufám) článek! Bude sloužit jako diskuze o trénincích! Doufám že bude užitečný!

UŽ ZASE NEJDE VYDAT ČLÁNEK!! :P "-.- - TÉMA TÝDNĚ JE PROVOKACE, JAKÁ NÁHODA, ŽEEEEE?? :DDD

povídky

povidka 1

24. ledna 2017 v 22:44 | limetka
Felix vykročil z nádraží a z hlavy si sesunul čepici až do baťohu. Bylo léto, teď už ji nebude potřebovat. V hradci králové se konal menší turnaj o 500 bey-bodů. Dalo by se říct, že Felix je v podstatě už veterán. Prostřídal mnoho beyů, porazil mnoho oponentů, a udělal si spoustu přátel i rivalů. Vešel do budovy kde se turnaj konal. Bylo tam asi 40 bladerů, prohlížel si je a přemýšlel, zda li-někoho nezná. Viděl hodně lidí se kterými se setkal na minlých turnajích, i když nějak nepochytil jejich jméno. Vytáhl kronose a on se zabýskal. "Tohle je naše šance ukázat, jak dobří jsme, kronosi." zašeptal.
Na tabuli kde bylo rozepsány zápasy uviděl povědomé jméno. Vybavila se mu tvář která se nyní zjevila i před ním. "Martine! Rád tě vidím!" "OVB OVB OVB" zakřičel Martin. Neměl to v hlavě úplně v pořádku, ale byl to spolehlivý kamarád. Jeho zápas teď začínal. "oVBOBVBOVB-JeĎ PIsceSI!" vykřikl a jeho bey začal kroužit kolem arény. Jeho protivník se zakřenil a zaútočil. "Piscesi, odraž to!" Martinův bey se pustil do protiútoku a bey jeho soupeře je ve vzduchu, ne pryč z arény. Už dopadá zpátky dovnitř když v tom martin vyvolá svůj zvláštní útok, aréne sebou nárazem švihne, a bey leží dotočený na zemi. "Martin, silný blader jako vždy.." zamumlal si Felix. Další byl na řadě on.
Jeho soupeř, kterého zná pod nickem kraken, si rozabil kufřík a poskládal svého beye. Let it rip! zamumlali oba, protoe soustředění bylo jen na zápase. Jeho zero-g bey killerken byl tvrdý oříšek porazit s předchozými beyi, protože na jeho vysokou rotační stopu 230 nedosáhnuli, ale s kronosem je jasné, co má dělat. Kronos tedy vyrazil dopředu, ale killerken se naklonil a až takhle vysoký kronos nebyl. "Hmm.. myslíš že jsem proti tvé taktice nikdy nehrál? Zkouší ji každý.." "A co tohle, kronosi.." Kronos se naklonil a volně rotující část jeho špičky ho drastickou rychlostí vyhoupla napříc celou arénou. Stál teď těsně na okraji arény. "Můj kronos je vytrvalostní typ, killerken ho na výdrž neporazí!" "Hm, to je pravda, tak ochutnej tohle, killerkene, zvláštní útok, pirátské chapadlo!" Killerken se naklonil a chystal se kolečkem udeřit kronose. "Teď kronosi, nezdolný výpad!" Felix švihl rukama a kronos zatočil svým 4D prstencem, pohltil killerkenův útok, zachytil ho a jednou očtočkou ho přesunul ven z arény. Oba dva beye se ještě točí, a je mezi nimi mezera pouze asi 1 cm, ale jen kronos je pořád v aréně, a tak postupuje dál!

3kapitola I am getting fire´d up!

16. listopadu 2013 v 20:18 | fríííííízr XD
Gignka jel daleko od předchozího místa až na vzdálenou Moravu. Byla tam sposuta silných, ale i slabích bladerů. Včetně Domína, který už jen čekal na zápasy. Gingka přešel k velké hale. Konal se tam turnaj, a asi víte co udělal ...
Oponenti zde byli velmi silní; Oba dva roztočili své beye, Gingka bojoval proti někomu kdo si přezdíval "duhový kluk". "Hchíé! Hchíéé! Jeď Rainbowe! Zasávej Barvu!!" Rainbow začal sázet malá semínka a z nich vyrůstala krásná duha. "Pchiíé! A ty víš co je na konci duhy...!" řikal kluk. A jeho bey teĎ byl obdařen neskutečnou silou, pegasus mněl na mále. "Hrnec zlata! Pchíéé!" Raiinbow použil zvláštní útok všech barev a pegasus byl zatlačován. "Pche, pche Che,..." zasmál se Gingka. "A když bude po duze, přijde bouře - kosmické, TORNÁDO!!!" pegasus začal kroužit nad svým cílem a pak ho zásáhl poryvem větru, a bey odletěl. "Mwhe Mwhehe..." - a Gingka pokračoval dál v turnaji. Jako další kolo bojoval proti mladšímu bratrovi svého předchozího soupeře. Byl to ale velmi nezkušený blader; "Pegasusi, naražž!" pegasus narazil do jeho Sagitaria a on se rozkýval. "E he eh héj! ..." a vzdychl. Pegasus ho oprýskával, a on pak vyletěl. "No problemo ... - ;D"
Konečně Gingka vstupoval do finále. A tam čekal kdo jiný než Domíno. Oba se připravily a zápas mohl začít. "Oh..yeah! ROck orso! Pravý zvedák!" orso na pravé straně podjel Pegase a zvednul ho. Pgeasus začal brousit o zem, a to ho zpomalovalo. "Grr...Pegasusi, výpad Bouře!!" pegasus se obtočil kolem Orsa a orso začal být chycen v bouři kterou pegasus vytvořil rychlým obtočením. Orso kvůli bouři ztrácel ballanc a neměl to lehké. "Oh né! Orso! Hnědý režim!" - orsovi začaly zářit drápy co má na prstenci a začal se trefovat do pegasuse, účinek tornáda už zmizel. "Rychle pegasusi výpad bouře!" pegasus tak udělal, jenže se netrefil protože orso rozdával jesnotlivé rány a nebyl pořád u něj jako u minulého útoku. Orso mněl teď navrch. "Pegasusi, ehm...Domíno, přiznávám, že jsem tě podcenil...Celkem ujdeš. Ale budeš si jistý že vyhraješ i proti tomuhle;!! Uuáááá!" pegasus začal modře zářit a trefil mega ránou orsa do prstence který se roztříštil na malé kousky. "Heéej! Můj orso! :(" - orso se teĎ točil bez prstence. Chyběl mu ballanc. Gingka se nabil aurou z nebes a seslal ji na orsa který byl rázem K.O! Oba si podali ruce a šli vlastí cestou. Gingkla se vracel domů a připravoval se na další turnaj. Zjistil, že prvních 10 lidí co budou mít nad 1 000 bodů se můžou zúčastnit velkého turnaje a hend po něm bude pokračovat ten týmový. Gingka za tneto turnaj fostal +40 bodů. A dobrosrůlžství pokračuje, příště - díl s Felixem a s ... NECHTE SE PŘEKVAPIT!!

2.kapitola - i amgetting fire"d up! Odplata!

3. listopadu 2013 v 21:05 | freezer cat
No...takže po tom co jsem si na livestreamu vyslechl jakej jsem mentál, kkt, a další nádávky že nedokážu naisntalovat League of Legends, jsem se rozhodl zase napsat povídku. (Jinak pls pokuď někdo ví jak to lolko nainstalovat tak ať mi napíše do komentů, protože já jsem an stahování totální lama :/)

1.Kapitola I am getting fire"d up! (Trošku jsem smazal protože mi část toho přišla jako úplná debilita :D)

1. listopadu 2013 v 20:24 | freezer cat
Felixovi došlo nové oblečení (celou minulou sérii nosil porád to samý a nejsem si jistej jestli to vůbec pral "-_-)
Vyndal si z kufříku zeleno-bíl= bezprsté rukavice, zeleno bílé tričko, zelenobíle kraťasy, a zelenobílé ponožky. "Jéje, to mi zase došlo oblečení..." řekl si sám pro sebe když byl ještě v autobusu. Po příjezdu se převlékl, a šel zase za týmem. V čele týmu stál Pokemonek- "Ehh..ty..." řekl Yuma.
"Přesně tak! Jsem velitel tohohle týmu!" zvolal Pm. ... Zafoukal vítr a chroští se provalylo kolem. Všichni tam stáli nehybně. "Oh.Yeah!"...zvolal Felix "Je už čas zápasu ne?" řikal nedočkavě, ale všichni se ani nehnuly.
"To ty! To sy byl ty! Kvůli tobě jsem přišel o bey!" zakřičel jak jen mohl Gingka. ... .... ...V tom už přišel rozhodčí a záppas mohl začít. Když v tom Pokemonek svému spoluhráči zašeptal. "Vem to za mně..." a odběhl. Protože Gingka momentálně neměl bey musel začínat Yuma. Proti němu se vydal jeden z jeho týmu - Cheren. Ten mněl bey storm Wolfa. "Let it rip!"
Yuma na nic nečekkla hd začal kouzit se svým Beyem Ifraidem. "Nevím jestly je čas vyzkoušet můj nový Special Move, je to moc riskantní...Radši vsadím na jistotu...Ifraide fire Punch!!" Ifraid se rozhořelou pěstí trefil do wolfa ze kterého létaly žhavé uhlíky. "Uu-aá!" zakřičel Cheren. Byl bez šance. Jeho wolf se celý opálený (Hot!!) zastavil. Cheren byl vyděšený.
Rychle se oklepal a šel si sednout na lavičku. Jako další byl nma řadě Pokemonek, ale ten tu nebyl. Musel jít jejich další člen. Shauna! Se svým rock Scorpiem. Nechtělo se jí do toho, ale musela. Roztočily to a:..."Unicorno! Bleskový, spark!"
zařval Felix a zápas skončil. Felix byl vítězem. Blesk probleskl Scorpia a on se dotočil. "To néé! Náš tým prohrál! A tak rychle!?" zakřičela Shauna."Zatracenej Pokemonek. Nechal nás v tom...!"
Uběhla hodina, a Felixův tým si dávaj čajíček (:-33) ve škole Pokemonka. Když v tom to všichni viděly; Pokemonek celý poškrábaný a Znavený, se doplazil ke Gingkovým nohoum. Z ruky mu vypadl Pegasus.... "Pegasusi! Oh, díky!" vykřikl Gingka. Za ležícím pokemonkem přišla Shauna. "To bylo...čestmné, ale...prohrály jsme." sténala. "Myslíš? Za tenhle skutek nám komise dovolí pokračovat v turnaji a se timhle týmem, kterej bysme neporazily, se setkáme a ve semifinále, když se tam probojuje..." řekl tišším hlasek Pm. "A-ale§ Jak víš že tam pak vyhrajeme?"
"Protože nebudeme mít zbytečné členny kteří náš táhnou dolů...vás dva! Na cestě tam jsm si našel nové členny, ...
...
...
Willyho a Swapa!!!!!!!

Poslední kapitola BB"s adventure "s!! 15.!!

28. října 2013 v 16:12 | kočka blader
Nadpisu se nelekejte, sE psaním této povídky NEKONČÍM!! Bude jenom nová série a se stejným dějem a bude nato navazovat. Bude to vlastně stejný jen to bude mít jiný jméno. Ok!? Pak napíšu 1. kapitolu 2.série - I am getting fire"d up!
Pokud se někdo díváte na pokemony tak to bude něco jako to. Ne jako u beybladu (že bude každá série mít jiný děj xD)
Tuto sérii bude završovat boj Pokemonka s BFF-em.
"Let it Rip!" zvolali oba a jejich beye se vrhly do brutálního útoku. "Dostaneš ho! Teď, je čas! ObjeĎ ho a pak na něj zaútoč zezadu!!" křikl Pokemonek a jeho lynx tak udělal, saramandou to moc nehlo..."Pche! Má Saramanda má skvělou vyváženost na všechny strany, a tak nevadí když zaútočíš z jiné strany...Narozdíl od Lynxe..."
saramanda objela Lynxe a trefila ho zezadu a to mu ubralo velkou část výdrže. "Hej! To je moje taktika!!" vykřikl Pokemonek."
"Teď už ne! Saramndo!" saramanda tak znovu udělala a Lynx němel šanci se vyhnout. "Ale počkat...Když používá to samé jako já, mněl bych schopen přečíst jeho pohyby a zabránit tak aby mně takhle obelhal!" řekl Pokin. Saramanda objela Lynxe ale - Lynx objel saramdanu takže se vůbec netrefily. "Grr...umíš bojovat!" "Já vím!" řekl nadvýšenně poki. "Ale já líp! Saramando, Flame Vortex!" saramanda vytvořila ohnivý vír a vtahovala do ní Lynxe. "Ale myslíš že mi se takhle snadno dáme? Ani náhodou! Lynxi, přízračný dráp!" Lynx smrští větru vortex rozbil a zápas dále pokračoval.
Oba už byli udýchaní, a unavení, a unavení, až Pokemonek spadl na kolena únavou, a jeho bey se začal pomalu dotáčet. "Teď mám šanci!" zvolal BFF a jeho saramanda se rozjela na Lynxe, už u něj skoro byla když v tom...Pokemonek vyskočil jak okdyby mu nic nebylo a vykřikl : "Díky kámo! Že ses chytil do mí pasti!!"
Lynx vysunul rotační stopu a jakmile byla saramanda pod Lynxem tak Lynx rotační stopu zasunul a saramandu skřípl a jí to strašně moc ubralo a nemohla se hnout. "Lynxi, přízračný útok!" Lynx se rozdovojil na několik dalších Lynxů a žačal útočit na saramandu. "Teď, se ale nesoustředíš! Moje saramanda může uprchnout!" saramanda tak udělala a už se chystala na závěrečný krok. "Saramando, úder slepého bodu!" "Lynxi! My jsme silnější, Lynx je silnější než saramanda! Jééď!!" "Hmm...možná je silnější, ale ne chytřejší!" zvolal BFF a saramanda zmizela.
"Heéej! Kde je!" "Ve slepém bodě! Takže jí nemůžeš vidět! Ale ona tebe jo..." saramanda teď neviditelně zaútočila na Lynxe a ten vyletěl ven a už se dotočil. "Hmm..Na můj vkus moc dlouhý zápas!" řekl rýpavě BFF, a odešel...
Náš tým Blazing Dojo už dojel na další školu. Ve které byl kapitánem...

BB"s adventure "s - týpek s Lynxem.

20. října 2013 v 13:58 | kočka blader
"Tomu nevěřím....Grr..." zaklel Kuba.
"To né! Už zase jsem s ním nevyhrál..." zastěžoval si Willy.
"Co teď...." klekl si na zem Domíno.
"YAY! Vyhrál jsem!" zvolal Yuma.
Felixovi i Gingkovi přišel výsledek zápasu divný. "Hmm...Jdem odsud." otočil se Felix, prošel budovou (MC) a nasedl do autobusu. Yuma s Gingkou ho doběhli. "Jé to byl dobrej zápas." protáhl se Yuma, když v tom někdo nebo něco, naskočilo na střechu busu. "Eh....! Kdo to je?!" vykřikl Gingka. Vylezl po schůdkách a podíval se vrchním okýnkem ven. Na střeše nikdo nebyl...jen...se tam točil bey! A ne ledajaký bey, pořád se mu měnila výška rotační stopy. Když v tom se na Gingku rozjel.
"Gingko! Neměl bys běhat po střeše!" vykřikl na něj řiďič."Je to nebezpěčné. "Uuaaauá!" vykřikl Gingka a jen tak tak se beyi vyhnul. "Jen počkej, já tě odstřelím." a připravil si roztáčedlo. Řidič radši z autobusem zpomalil, aby Gingka nespadl. Však ještě dřív než odpálil naskočil na Střechu Nějaký kluk. Asi vlastník beye. Gingka u žna nic nečekal a let-it-ripoval. Chvíli se tak srážely, až najednou dojel Lynx (ano uhodli ste, byl to lynx) na úplný okraj střechy autobusu. "Teď tě mám!" zvolal Gingka..."Pegasusi, tvrdý úder!" pegasus se rozjel na Lynxe, Kluk se ještě stačil usmát a Lynxova rotační stopa se zvedla. Pegasus minul a spadl ze střechy autobusu! Autobus pořád jel. "Takže se Gingka musel koukat jak se od svého bey zvdaluje a vzdaluje... "Pche! Takhle slabý!" Houkl kluk. "Mimochodem - jsem pokemonek :D. A..." A hodil kuličku s kouřem a v tu ránu byl pryč. Toho už si ale Gingka nevšímal, teĎ mu jen nebylo jasné, jak dostane pegasuse zpátky.
Přesuňme se teď o 100 kilometrů jinam a o 5 hodin později.
BFF se v Praze jako vždy Potuloval, Swap se ho snažil dohnat, a v zrovna tam přišel pokemonek
(UŽ TO TU MÁME PŘEPOSTAVOVÁNO, ALE TO JE DOBŘE :-33)
"Heééej! Konečně jsem tě dohnal BFF_!" zakřičel Swap. "Zase ty..." odpálkoval ho BFF. "Od dne co si mně porazil už pár dní uběhlo a já to tak nenechám! Pojdmě na to Anubisi!" "I když nemá tvoji *zázračnou* rotační stopu...nemyslím."
V tom se do rozhovoru vložil Pokemonek; "Tak ho otestuj, když porazí mně, bude Swap bojovat s tebou, a když ho porazím já, budu s BFF-em bojovat já!" "Přijmám!" vykřikl Swap.
"Let it rip!" vykřikly oba. "Tak jo anubiusi, ukaž jim naši novou rotační stopu! ED145 - ariesova rotačná stopa! Dokáže pohlcovat útoky!" "Když myslíš... Ale můj Lynx má taky dobrou ..." *srážka* oba beye se ješťě točí. "Grr...Mnělo tě to vyřídit!" nadával Pokemonek. "To se nestane! Anubiusi,!!!" ANUBIS pěkně dorážel na Lynxe a ten už se jen velmi málo točil. "Co to je!? No tak, Lynxi, vzchop se!" Lynx se nedal a teď šel po anbisovi. "Tvoje chyba, že sis teď dal jinou rotační stopu! Tvůj anubius je teď mnohem vyšší! A proto...Můj lynx přepne na nižší režim..." Lynx tak udělal a anubis se po něj stal snadným cílem. "Ale já taky něco dokážu, anubisi!" anubis se teď do toho opravdu opřel. To samé však udělal i Lynx a vypadalo to, žeje jasné kdo tohle vyhraje... anubis zůstal zastavený...

BB"S adventure "s - kořenová duše

17. října 2013 v 19:19 | kočka blader
Ještě předtím se chci zeptat Pokemonka787 jaký chce mít bey, nenapsal ho...
Blazing DoJo už odjížděl na další zápas proti jiné škole. Jeli po dálnici, kdyý v tom naproti sobě uviděli Kubův tým. Už z oken na sebe dělali opičky a rozhodli se, že se staví u mekáče a tam si dají zápas (ano, MCdonald má pobočku na dálnici :3). Pořádně se všichni najedli cheesburgrů a všeho co tam mají. Teď však přišel čas zápasu. Ale kde je aréna ... Rozhodli se, že si zahrají na klouzačce. Porotžw u restaurace bylo i menší hřiště.
Klouzačka byla stočená, a na konci ní byl písek, bey, který by tam vjel, by se určitě dotočil. Felix však pořád stonal, a tak museli bojovat Gingka a Yuma. Opoziční tým nasadil obvyklou dvojku; Domína a Kubu. "Let it, r........" ani to nestačily doříct, když v tom jim do dráhy vletěl Willy. "Já budu bojovat, a Gingku odstrčil, namířil a odpálil. "Cože?! Zase ty!" vykřikl Yuma. Domíno a Kuba teĎ také roztočily. Yuma pokrčil rameny, a, let it rip! "Leone! pařřáát bouře! number 1!" fang leon se rozjel, a trefil Domínova rock orsa. Ten už skoro vyjel. "Pche, to není moc silný bey" pronesl nadzařeně Willy. Když v tom..."To jsem vážně ten jediný kdo využije klouzačku?! LaCerto!" Kubova lacerta nabrala sílu z klouzačky a naspeedovaná sejmula ifraida který padal do písku. "RyChle dokud sjem ještě ve vzduchu, fire-GraviTy!" celá země teĎ (jakoby) hořela. Ifraid teĎ však místo dolů letělnahoru a sejmul rock orsa. Na něj však ohnivá gravitace nefungovala, protože to nebyl ohnivý bey. "A taky proto že není plamenná duše..." dodal potichu Willy. "Už mi konečně řekni, co to je!" houkl na Willyho yuma. A zaútočil na jeho bey. "Heéej! Vždyť jsem tvůj team-made! Aspoň na tenhle zápas." "Ty mi prostě neodpovíš, to je jedno! Ifardie! Fire punch!!!!!!!!" ifraid ohnivou pěstí trefil orsa který ze klouzačky vyjel a zaryl se do písku. A okamžitě se zastavil. Pak se ozvalo: Kořenová duše! A kuba začal protékat neobyčejnou silou duše kořenů.
"Lacerto, výhonkový útok!" a z lacerty šlehali kusy trávy které trefovali leona. "Eh! Tebe já znám! Ty si vlastník kořenové duše!" zvolal willy. "-___- řekne mi už kdo a co to je?" "Ne! Leone, pařát!" "To na mně stačit nebude, lacerto, ú úponkový bitch! (OMG, blbej překlik ":D) (*bič xD) lacerta trefila fang leona a fang leon ji zase trefil bouří a oba beye vyletěly ze klouzačky. Willy se na to vyděšeně podíval; "Oh, co se to stalo? Jediný kdo se točí...je....ifraid! Vyhráli jsme!" zakřičel. "Grr...." zadrnčel Domíno.

BB"s adventure "S - PLAMENNÁ duše

16. října 2013 v 16:01 | kočka blader
Prvně, se chci omluvit, za svou nekonečnouuuuu lenost! Nojono, jsem línej psát články. Ale teĎ se poďte zakousnout do povídky!!! soory že je to krátký ale dneska napíšu ještě jednu ale teď musim na ping pong!!

povídka - další kapitola (nevim kolikátá :D) - Willy

11. října 2013 v 21:54 | kočka blader
Felix stál naproti Jadenovi a už byl připraven šáhnout po roztáčedlu. Teď! křikl rozhodčí a Felix rychlsotí blesku vysunul roztáčedlo z kapsy, natáhnul svůj blištivý string a jako ninja zatáhl. Bey několikrát obkroužil arénu a vrátil se k Felixov i do ruky. "Nepředváděj se, frajírku" okřikl ho Jaden, a roztočil svého ldraga. To samé jako předtím, udělal Felix i teď. S tím rozdílem, že jeho unicorno tentokrát z arény nevyletěl, nýbrž brutálně zaútčil. "Ldrago, nešetři ho!" ldrago se do toho opřel a začal vytlačovat unicorna na kraj arény. "Unicorno nevzdávej se!" unicorno se do toho teď taky pořádně obul, ale bylo vidět, že není ani tak z poloiny dobrý jako ldrago. Yuma a Gingka stáli opodál, když v tom šeptnul Yumovi Gingka. "Hej, yumo,. Pššst. Myslím, že tenhle zápas Felix nemá šanci vyhrát." "Očem to mluvíš Gingko?" zeptal se s nechápajícím výrazem Yuma. Mluvím o nahrazení Felixe...." "Ale to nejde on je přeci kapitán!"křikl Yuma. "Ale je z nás nejslabší...A to se jako hodí, aby byl kapitán nejslabší."
Yuma teď vzdechl. Neměl už co říct. A tak jen radši dál sledoval zápas. Felix dostával pěknou nakládačku.
"Ldrago ohnivé údery!" ldrago narážel do unicorna, a ten se kýval jako kyvadlo. Až teď si Felix vzpoměl. Že nasadil unicornovi vylepšenou vezdi kolečka blitz od Williho (to v povídce nebylo). Ale nevěděl, co dělá. Soustředil tedy všechnu svou sílu na Blitz, a ono se přemněnilo. "Uaáááh! Zmněň mód! Ze samuraiského (assault) na barikádový (baricade) mód!" unicorno se teď lépe bránil útokům ldraga. "Grr...." zadrnčel Jaden. "Ale to můj ldrago umí taky! lDARGO ZMNĚŇ MÓD! energický mód (mód ldraga která krade energii) ldrago rozjeĎ se a vem mu všechnu energii. Ldrago se rozjjel na unicorna, ale když byl u něj a chtěl mu začít krást enegii byl dražen. "Protože má můj unicorno barikádový mód, ,odrazí jakýkoliv blízký SLABŠÍ ÚTOK, A Tvůj útok byl slabší než ve silovém módu. Cheche."
"TeĎ zapomeň na to co jsem ti řekl Yumo jasné?" zeptal se potichu Gingka. Yuma nejistě kývl.
Oba beye se dále sráželi, ten kdo mněl navrh byl teď unicorno. "Tak jo unicorno přepni režim, smauraiský mód!" unicorno přepnul režim a vrhl se na ldraga. "Unicorno special move! Smršť bleskových ele-proudů! Můj nejnovější SM!"
UNICORNO začal bleskvoě zářit a jede na ldraga. Jaden byl překvapen, Felixe dost podcenil. "Óóó ldrago néé!" unicorno se zasekl do ldraga a on se dotočil. Felixovi se náhle rozjasnil výraz. Vůbec si nemyslel že vyhraje. Podíval se an své ruce. Strašně ho bolely. Tento odpal byl velmi náročný, a ruce mněl od prosvištěného provázku celé posekané.
Na některých místech až do krve. Felix spadl na zem vyčerpáním. Probudil se na pokoji kde už ho ošetřovali. Když tam ak byl ptoom sám. Někdo vešel do dveří. Byl to Willy. - ten, který mu dal nové fusion wheel. "Bojuj se mnou!"
-je tedy hodný, nebo zlý?
pokud se vám povídka líbilaa, nezapomenťe okomentovat, olajkovat a článek sdílet!(ano, je to možné!)

BB" ADVENTURE - Ztracen ve své vlastní mysli aneb zápas podle BFF

3. října 2013 v 19:49 | kočka blader
Zápas mezi Felixem a Jadenem začínal až večer, a tak se přesuneme zpátky do Prahy. Kde byl zrovna Swap. Hledal Felixe a Yumu na odvetný zápas. Věděl, že s tou rotační stopou co vzal tomu malému klukovi určitě neprohraje. Procházel se po ulicích, bylo to klidné místo ja Jihu Prahy, spousta přírody - ale i města. Když v tom náhle uviděl kolem s potulujícího BFF-ho, který se něj šílensky usmál. Swap dostal sice trochu strach, ale pak se ho zeptal, kde by mohl najít Felixe. BFF se na něj však jen díval, hypnotickým výrazem. Swap o krok ustoupil. "Co-co to děláš?" rozkotkal se. Najednou ho jeho ruce přestali poslouchat, vzal do ruky launcher, nasadil bey, a odálil, i když to vůbec nechtěl udělat. "Ááá! Co se to děje?!" BFF také odpálil, se stále klidným a děsivým výrazem. Hned co se jejich beye srazily, ocitl se Swap v nějakém místě, podobajícím se vesmíru. "K-kde to jsem?!" volal Swap. Najednou se před ním zjevil BFF. "Jsme uvnitř tvé vlastní mysli...Naboural jsem se do ní." "Cože?!" "Vidíš, toto jsou naše beye" řekl BFF a ukázal na vznášející se beye, byl vidět, ýže má BFF-ova saramanda jednoznačně navrch. "Ale -a-a-a-ale jaktože prohrávám?! Ta rotační stopa mi měla zaručit vítězství...!" křikl Swap. "Myslíš tuhle? hahaha" řekl BFF a vytáhl si z kapsy Anubisovu rotační stopu. "Jak-si to!" "Kouzla!"
"Ale jak se dostanu pryč?!" "Klid, až bude tvůj bey kopletně poražen, tak se odsud dostaneme, já bych taky nechtěl zůstat tady ve tví mysli, smrdí to tu!" řekl nadzařeně BFF. Swap byl teď totálně vyděšený, nemohl už ze sebe vydat ani hlásku. "Táák, a teď už bych chtěl z tohohle smadlavého místa pryč! Saramando! Fire flaming wheel!" saramanda udělala propast do které se vtahoval celý prostor. Pak se jen ozvalo zablýsknutí a Oba dva byli zase zpátky. Rozdíl byl jen v tom, že SWAP ležel na zemi a strašně ho bolela hlava, - zatímco BFF pádil pryč.... .... ..... .... .... .... .... ....
Bylo už 14:00 a to znamenalo, že už jen 2 hodiny do zápasu. Když tým Felixe čekal na jejich uvedeném pokoji, donesla se jim zpráva, že tým kuby - (jejich jméno je Chrushing) Crushing porazil Favorita celé soutěže, - tým šalamounů. "Páni jsou dost dobří..." pronesl Gingka. "Hmm..." zamyslel se Felix, "Možná bysme mohli mít taky jméno týmu..." všichni dlouho přemýšleli až už si to konečně usnmylseli. - Blazing Dojo Team!

Další kapitola povídky - BB"adventure"s - Díky! *mrk*

1. října 2013 v 18:34 | kočka blader
Večer před dalším zápasem si domácí (tým Jadena) domlouvali plán. Jaden se však celý večer, choval ke Rodrymu (jeho spolučlenovi) lépe než ke Xin-zangovi. (xD)). "Můžeme začít s testem..." zašeptal Jaden Rodrimu, Který roztočil svůj BeyBlade. "A teď ty!" křikl Jaden a bouchl Xinga co zad - na spěch. Xing namířil a roztočil. "Můžeme začít s testem..." řekl ďábelsky Rodry. "E h?! S jakýM?!" "To tě nemusí zajímat." žašeptal mu Rodri. Spustit plán! Xing si ještě stačil všimnout, že kovové kolečko Rodriho Beye - Black (vymyšlenné kolečko, protože je bude neustále mněnit.) "Klonovací Klišé!" zařval Rodri. A kovové kolečko Wolfa se začalo rozdělovat na několik částí, které pak trefili Xingův bey - capricorna, a ten se poškábal a dotočil.... .... .... "Hej! Proč jste to udělali?!" "Víš,...Nikdy jsme neměli v plánu abys byl u nás v týmu, třetí zápas za tebe tedy odbojuju já!" řekl povýšenně Jaden. "A lae! To přeci nemůžete!" koktal Xing. "Mylíš?" řekl Jaden a rozšlápl poškrábaného capricorna. Zvedl z něj Fusion wheel které bylo celé popraskané. "Hmm...Přesně takové se nám bude hodit!"
Další Den Se konal zápas - Gingka vs Rodri. Let it rip!
Pegasus se rozjel na Rodriho black Wolfa a už to pral do jeho kovového kolečka - Storm (kolečko Capricorna které mu vzali...:-)) To se víc a víc ničilo a pak, když už bylo naryté dost ..., "Wolfe! Klonovací Klišé!" Wolfovo Kolečko se rozbilo na několik malých kousků které letěli na Pegasuse. "Co to je!?" Malé kousíčky kovu ničily Pegasuse víc a víc. "Grr...Musím něco vymyslet.." "Je to marné! Nijak se proti tomuhle bránit nedáá!!!"" kDYŽ
V TOM Gingku něco trefilo do hlavy, otočil se tam, a uviděl Xinga, - který se na něj jen tak díval. Gingka mu už taktiku uviděl v očích a pustil se do útoku. "Pegasusi! Projeď tím!" pegasus se braburně začal vyhýbat padajícím kouskům. "Ta tvoje taktika, má jednu slabinu Rodry, možná, že pak ti to dá nový epický zvláštní útok, ale bez kovoého závaží, bude tvoje obrana nulová! Pegasusi, zvláštní útok! Modré gejzíry!" Pgeasus prokličkoval Kosuky padajích kousků a trefil úplně lehkého (doslova) Wolfa. Ten se rozpadl. "Tomu nevěřím,..." a padl na kolena.... Gingka ještě mrkl na Xinga a všichni už se chytsali na nastávající zápas.

(Tak se to tu pokusím zase rozjet! + další kapitola povídky

21. září 2013 v 15:12 | kočka blader
Tak se to tu pokusím zase rozjet, článek už jsem nenapsal docela dlouho, a to bylo proto že... - když přijdu utahanej že školy domů. Tak se mi moc nechce psát nějaké články, navíc, měl jsem pocit, že beyblade přestávám hrát. Ale ne, beyblade pořád hraju...Jen, před nedávnem přestal hrát psolední blader (He! psolední xD!) ně, poslední. :33 blader ze školy. Nikoho jiného na zahrání neznám. Už jsem jediný ze školy, který BB hraje. Zvláště mně štve jeden kluk xD, který Beyblade nesnáší, vlastně, no, Beyblade nesnáší skoro každej z mý třídy, ale tenhle kluk to dává až ("příliš") najevo. (Fuck you! Saša! xDxDxD). No, to jsem trochu odskočil od tématu ":333. Jak už jsem psal minule, docela mně začaly bavit pkmi. Zvláště pokemoní hry na nintenod 3DS. No, musím se postavit na nohy. A zařít se pořádně věnovat svému unicornovi. Beyblade jsem nehrál ani nepamatuju, (asi 3 měsíce, nejspíš i víc :(() No, naštestí na to bude můj Unicorno semnou a tak to nějak zvládneme (Yay!). Ale teď k povídce...
Klik na cč
- AHA TAK NIC, cč MI Z NĚJAKÉHO DŮVODU PŘESTAL FUNGOVAT TAK TO DÁME NATVRDO.

Felix už vystupoval z autobusu, spolu se svým týmem. Slyšel, že se tato škola nejen že učí, ale taky hlavně specializuje na přežití v přírodě. Dveře autobusu bouchly, a autobus odjel. Před všemi třemi stála ohromná džungle. "Ehm..Džungle? A v Česku? Co to má být?" zeptal se sám sebe Felix. Pokrčil ramenou a rozešel se do ní. Museli se proplátat buchví jakými lijány. Až pak uviděly nějaký dřevěný domeček na vrcholku stromu. Felixe napadlo jen jediné - "tam nelezu"... a šli zase o kousek dál. Konečně došli až na určené místo. Než škola, to tu vypadalo více jako farma. Malé děti si hrály na trávníku a učitelka sedící na lavičce na ně dávala pozor. "Dobrý den, nevíte náhodou, kam máme jít? Máme tu mít zápas proti týmu téhle školy..." zeptl se Felix té paní. "Tak to musíte ještě za roh, z téhle strany je to školka." a začala si znovu číst.
Yumovi toto však připadalo čím dál více povědomé. "Já jsem sem chodil do školky..." zašeptal, ale nikdo ho neslyšel. Po pár (set) krocích kolem pole konečně došly k té škole. Hodně diváků tam na ně čekalo, no spíš, čekaly na to, jak bude hrát jejich domácí tým. Když se Yuma podíval na všechny členy týmu, jeden mu byl povědomý. Ten si ho také hned všiml, a řekl: "Konečně, na tenhle den jsem čekal celé ty roky utrpení tady....." "Jadene?!" vykřikl Yuma. "Je pěkně, že sis na mně vzpoměl, já jsem na tebe myslel po celý můj život...Co pak už si nevpomínáš, co jsi mi udělal?!"
Yuma Zavrtěl hlavou. "Když jsme byli malý, chodili jsme oba do téhle školky...Ty si byl ale dominantní, a sobecký...Manipuloval si s ostatními a přidával je na svou stranu jako Zombie!!!" Vykřikl náhle Jaden.
"Ale takhle si to já ale vůbec nepamatuju.,.." zavtěl hlavou Yuma.
Jaden: "Potom, co tě ostatní tak strašně poslouchaly, jsem já strašně trpěl. Já a můj bey - objemný kaštan, jsme byli nejen slabí, ale i utlačovaní - tebou! A tak, jsem se dalvytrénovat na tuhle školu, mám teď npekonaelnou Fizičku, skvělý odpal, a spoustu jsem se toho tady naučil...Nehledě na to, že jsem můj bey hodil do sopky, když jsme byli na Islandu na výletě. Můj bey, však nebyl úpěěcý roztavený. Jen sice jeho šroub přežil. Ale....Dostal úplnnového ducha, - draka! Ohnivého Ldraga! Tvrdě jssm tady trénoval jen abych porazil tebe! A teď se konečně setkáváme, po dlouhé době, s tebou můžu bojovat! Připrav si bey posero!" Všichni co tam byli tuhle podivnou historku poslouchaly, a už se těšili na zápas. Všichni čeni obou týmů, krom Yumy a Jadena ustoupily o krok dál. Rozhodčí byl jeden z učitelů, "Tak tedy dobře, první zápas bude probíhat mezi Yumou a Jadenem." prohlásil, a oba se na to vrhli. Tak jo lDRAGO destroy, rozhoř se naší silou!" ldraga zachvátila červená energie a rozjel se na Ifraida - A TAKY TREFIL! Ifraid vyjel na kraj arény a tam se začal kývat. "Kývá se už takhle brzo? To né! Ifraide!! Prosím drž se!" "Ldrago znovu!" ldrago znovu ošklivě sejmul ifraida...a ten už se kýval jako kyvadlo. ůJe zajímavé, jak tvůj bey snadno ztratí ballance, je tak ubohý! Nšetři ho, a naper to do něj znova!" ldrago znovu si to namířil na ifraida. "Ifraide! Netoč se tam tak bezbranně! Musíme něco podniknout! Zkus protiútok!" "Bad move!" srážka - udělala díru v aréně! A v ní se teď ifraid chytl. "Ldrago destroy!" ldrago krutě narážel do ifraida, a pral mu to přímo do rotační stopy. "Grrr.....Ifraide!" "A teď můj Ldrago použije útok, který se ze základů naučil ze tvého zvláštního útoku, ohnivého punche, můj ldrago však krade energii, ldrago! SM! DRAIN PUNCH (čerpací rána)!!!
Ldrago se svým zvláštním útokem tvrdě narazil do bezbraného ifraida, který vyjel z arény bez posledního zbytku rotace.
"Jaden je výtěz! První vítězství tedy padlo domácímu týmu!" prohlásil rozhodčí.

BB"s adventures kapitola 8 - yuma zasahuje!

12. září 2013 v 16:43 | kočka blader
Konečně tam Felix dojel, na místo, kde měl Yuma bydlet. Hned co z autobusu vystoupil, narazil do něj nějaký kluk. Ani se neomluvil a běžel dál. hned za ním proběhl další kluk, akorát mnohem menší, a volal: "Zastavte ho! Má můj bey!" a jen tak tak nezašlapal povaleného Felixe. "eh? co to bylo?" zeptal se Felix sám pro sebe. A pokračoval na danou adresu. Měl to bát ještě kus, a tak se zasatvil v Měkáči na nějakém tom Burgeru. Sedl si na ke stolu, a hned uviděl toho malého kluka jak tam brečel. Přišel k němu a zeptal se, co se mu vlastně stalo. "No víš, ten kluk mi vzal můj beyblade, prý řikal že s "takovou" součástkou bude jeho dark anubis určitě neporazitelný, pak utekl, pronásledoval jsem ho, ale nestačil jsem mu, *vzlyk*" "A co že to bylo za součástku?" zeptal se Felix. Kluk se na chvíli zamyslel a pak povídal - "Byla to speciální součástka udělaná mím tátou. Pojmenuval ji Metal spin strack Ring. A bey s ním mněl nepředstavitelnou obranu." "Hmm...Ok! Pomůžu ti jí získat!" řakl Felix, i když věděl, že to znamená že se opozdí. Chvíli tam s tím malým klukem šli, a najednou uslyšeli hovor kolemjdoucích dětí. "Ten Swapův be má teda obranu...." řekl jeden z nich. Felixovi hned došlo, že Swap musí být ten, kdo mu ji ukradl.Hned se jich zeptal kde že je, a hned tam beželi. Došli na ulici plnou odpadků, kde se sváděli pouliční boje. Hned jak tam doběhli, uviděli mísu a v ní několik točících se beyů. Všichni agresivně útočili, jen jeden se točil ve prostřed. "To je on!" zakřičel kluk. A stoupl si k aréně. Let it rip! zakřičel. "Ale prcku!" zakřičel Felix. "Já to zvládnu.." jeď, counter zurafo!" kluk narazil do jeho dark anubise, ale nic se nestalo, až na to. Že zurafa byla ve průběhu recoilu vyhozena z arény. "Cože?!" vykřikl kluk a utekl. "P-p-p-počkej!" vykřikl Felix tak rychle, že u toho až zakoktal. "Klidně ať si tu rotačku nechá, můj papá mi vyrobý novou!" a se brekem kluk utekl. "Hmm...stejně by si zasloužil lekci, jdeme na to unicorne!" a nasadil si unicorna na launcher. "Vykliďte mísu!" zakřičel swap, a všechny beye si bladeři co tam ještě hrály vzali zpět. "Let it rip!" zakřičel Felix, swap však místo toho zakřičel - "roztočte to!" a všichni bladeři co kolem stáli roztočili své beye a tak se z toho stal boj asi 1 na 8. "Pojeďme!" zakřičeli bladeři a jejich beye se rozjeli proti Felixově unicornovi. Felix se na jejich beye podíval, a pak usoudil, že to není nic moc a pokračoval v boji. "Musíte vytáhnout něco víc! Unicorne! Bleskový spark!" unicorno z-elektrizoval jejich beye a to se jich ani nedotkl. "A teď už můžu bojovat s tebou, že?" zeptal se Felix. swap se na to jen usmál, a přešel do zápasu.
"Unicorno zaútoč rohovým útokem!" unicorno začal svou speciálností, a zasekl se do anubise. "To nemá efekt..." s lehkostí pronesl Swap. A jeho rotační stopa útok odrazila. "He?!" "Unicorno, skus znovu zaútočit!" stalo se, ale nemělo to efekt. "Grr....Má tak dobrou obranu..." "zdáse že si dost chabota co? Asi budu muset přitvrdit..." a anubis se konečně pohnul a vrazil do unicorna který byl odmštěn. "Gr...Stačil jen kousíček a byl jsem venku z arény, budu si muset dávat pozor..."
"Tak jo anubisi, magic rána!" anubis se rozjel a míří na unicorna. "OH! unicorno!" vykřikne Felix. A v tom někdo odpálí svůj bey a anubisuv utok odrazil. Byl to Yuma. Oba na sebe kývly a zakřičeli : "spojený útok!!!" "Grr...Anubisi! steel defense!" všichni zakřičeli a do útoku se pořádně opřely. jediný který se po tomto rapidním útoku točil byl unicorno, který se pak o vteřinu později zastavil. "Vy-vyhrál jsem!" zvolal Felix. "Grr....prohrál jsem, ale tu rotační stopu si stejně nechám!" vykřikl swap a zmizel. "Yumo, nechtěl bys k nám do týmu? Už jsem tam já i Gingka...." Yuma kývl.
"Skěvle, zítra už pojedeme na náš první zápas...."

Chcete být v povídce?

11. září 2013 v 18:20 | kočka blader
Chcete být v mé povídce? Jako jiní hráči jako: Yuma,Gingka,BFF a ostatní skuteční hráči? (ale pozor, v tom je rozdíl, to že chtějí být v mé povídce si řekl ijen tito tři. Ostatní co tam jsou jsou opravdoví, ale ic o tom neví :D)
Tak jen napište do komentů:

Co chete mít za bey-
povaha-

Asi si říkáte jaké jméno, ale to přece uvidím jako jméno komentu "-_-"

BB"s adventures - kapitola 7. Nábor, aneb teď se to teprve rozjede! (kecám, to bude až za dvě kapitoly :DDD)

11. září 2013 v 14:57 | kočka blader
Oba dva roztočili své beye a zápas mohl začít. Bylo vidět, že se Gingka drží zpátky, už kvůli dvoum věcem, zaprvé to, aby nebyl pegasus poškozena a také kvůli tomu, že je arénka malá a lehce se z ní vyletí. BFF byl ale úplný opak. "Rozthej ho na cucky saramando!" saramanda opravdu velmi, velmi tvrdě dorážela na pegasusema ten to nezvládal ustávat."Grr...pegasusi, drž se prosím!" pegasus se vzchopil a rozjel se na saramandu a Gingka v tom něco uslyšel, slyšel to velmi nahlas ale nikdo kolem to neslyšel, protože naříkání svého beye může slyšet pouze blader, který ho vlastní. Bylo to křupnutí pegasusové rotační stopy. "To ne...včera na boyshow jsem se já i pegasus velmi unavili, + to asi 20 zápasů proti Kubovi teď...." "Nešetři ho saramando! Pěkně mu dej za vyučenou!" saramanda velmi tvrdě uštědřovala pegasusovi lekci, a když už se vychýleně kývnul, BFF se rozhodl zadat psolední úder. "Saramando, ještěrovo kombooo!" "Ó né pegasusi!!" Gingka viděl jak se jeho pegasus pomalinku ve vzduchu dotáčí... "o-o-o" zakoktal Gingka. "Je konec, už jen pár vteřin a moje saramanda officiálně vyhraje..." řekl s nadsázkou BFF. "Ne!" "cos to řekl?!" "ne-ne-ne-ne-ne-ne-ne!! Já a můj pegasus se nevzdáme! Pegasusi!" gingkův pegasus to zatím tak trochu "zvládal", ale zdáse že to zvldáne jen pár sekund. "Pega-su-si!" pegasus z posledních sil narazil slabší ránou do saramandy. Která jela k BFF-ovi a tam se dotočila, to však platilo i pro pegasuse. Zápas očividně skončil remízou. Oba byli docela překvapeni. Až teď si Felix stojící opodál všiml toho že Kuba už odešel. BFF-ovi náhle přestalo svítit znamení na havě, a se NEvztyčenou hlavou odešel. Felix pokčil hlavou a bežel ke Gingkovi. "To seš ty Felixi? Ani jsem nevěděl že ti jseš...:D" Felix nasadil ironický výraz. "Stál jsem pár metrů za tebou -_-" "Vážně? Asi jsem si tě nevšiml." Felix vzdechl (NE ZDECHL!!:D)
Felixem náhle jakoby problesklo, že turnaj *BB školy po celé republice* začíná už pozítří! A on ještě nemá tým! "Gingko? Nechtěl bys udělat tým na turnaj škol?" "Jasněě" odpověděl Gingka."ale ejště nemáme třetího členna." oba se zamysleli. A Felix už věděl kdo by to mohl být....

Beyblade BB"adventure"s 6.díl

10. září 2013 v 16:19 | kočka blader
Den plný zábavy - boysshow, se pomalu chýlil ke konci. Spoustu bladerů včetně Gingky, Kuby, Domína a BFF-a odešla. Bladeři kteří přijali svou poslední výzvu před odchode už odešly. Felix už si taky balil. Byli tam už poslední probíhající zápasy, a tak si řekl, že těm co s ním v průběhu dne soupeřili, (jestli tam ještě budou...:D) popřeje hodně štěstí. Ještě chtěl ale dokoukat jak yuma přijal výzvu jednoho kluka, kterého viděl na začátku. "Ohnivý vír!" vikřikl kluk a yuma na to odpověděl dalším zvláštním útokem: "Plmenná nadvláda!" byla to opravdu pěkná ohnivá show, ale yuma z ní odešel vítězně. "Poslední dobou vidím yumu často vyhrávat..."pomyslel si...Hodil batoh na záda, a bezeslov odešel. "Yuma se za ním ohlídl, ale nechal ho být.
Další den byla neděle. Felix si chtěl od včerejška oddechnout, ale i tak šel na procházku. Na jednom ze hřiští, kde byla jedna menší arénka, viděl bojovat Klobyho, proti...Gingkovi! "Rozdrť ho a prach pegasusi!" zvolal PEGASUS ZAČAL DRTIT kLOBYHO Toch Kerbecse. Když se dotočil, Kloby se rozvzlykal. "Ták, a teď mi řekni kde je Jakub!" Kloby náhle přestal brečet a ďábělsky se na Gingku podíval. "Přímo nad tebou...hehehe:.." a z poa klobyho vyskočil Kuba. "Odvetu bys chtěl co? Máš ji mít!" Gingka kývnul a Felix se připravil na sledování jistě epického zápasu. Když v tom uviděl potulovat se kolem BFF-ho. Zápas začal. "Lacerto!!! Uštědři mu ránu!" pegasus byl na jednu ránu hend K.O "To není možné! Znova!"
Toto se opakovalo pěknýc pár chvil až se Felix konečně ozval. "No tak! Dej mu a nešetři ho!" "Felixi!?" vykřikli oba. "Nedáváš pozor na hru!!! Pegasusi! Náš závěrečný tah! Modrý gejzír!" pegasus začal hořet modrým plamenem a zozjel se na lacertu. Kuba zavrtěl hlavou. "děláš z toho moc velkou vědu, lacerto, objeď ho!" lacerta provedla dech beroucí tah kterým se lehce vyhnul pegasusovému attaku. "Měl jsi už moc slabý roztočení po tom jak jsem tě tu drtil...Nemůžeš se semnou takhle měřit, závěrečný fang!" a v mžiku byl pegasus zastaven. Gingka padl na kolena. "NE!" a bouchl do země. Když v tom se k Gingkovi připletl BFF. "Mohl bysis to napravit zápasem se mnou...a ukázal na svůj bey se velmi neobviklým výrazem, navíc si Gingka všiml i další věci. BFF-ovi trcohu občas zasvítilo znamení na hlavě. "Ale, nejsem si jistý jestli pegasus ustojí tolik zápasů v řadě..." "máš na výběr, ber nebo ne...." a znovu se ďábelsky zatvářil...

Kapitola - 5 - dva boje, a velké následky

9. září 2013 v 21:14 | kočka blader
Let it riP! Zvolaly všichni čtyři. Domíno se hned s ejeho agresivní povahou vrhl do útoku: "Jeď orso! " Orso sejmul pegasuse a Gingka byl nemile překvapený. "E-Ehm? Orso jako obraný typ útočí?!" Zakoktal Gingka. Domíno se na to jen usmál a pokračoval v brutálních útocích. "Grr...ale to my pegasusi nedovolíme! Roztáhni svá křídla a vyražho ven!" peasus se do toho opřel a orso letí ven z arény. "To-to-to není možné!" zakoktal Domíno. "Grr..." zabručel Kuba a jeho lacerta vyskočila, a trefila se do orsa ze vnější strany, takže dopadl zpátky do arény. "Ale to tě nezachrání! Pegasusi, modrý gejzír!!!" pegasus se rozjel modrýmmi palmeny a už byl skoro u orsa, když v tom... "Lacerto! Výpad nezdolné dračice!!!" lacerta odvrátila útok pegasuse a ten už se točil jen velmi málo. ůAle já jsem tu takyyy!!! UnicornO, opři se do toho!" unicorno sebral všechnu svou sílu a rozjel se na Domína. ",Á rychle, uhni se orso!" Kuba už předem věděl že to nezvládne a tak se rozhodl zápas ukončit. "Lacertiny mocné pařřááty!" lacerta vyskočila a narazila doprostřed arény. Vlna vibrací se přenesla po celé aréně a vyhodila ostatní beye z arény. Domíno: "H-hej!'
Mezitím měl už yuma opravený bey a tak ho chěl hned vyzkoušet, pro jeho štěstí, byla už na boysshow díla na nějaké stavebnice, a to mu plně stačilo na zalepení závad. Hodně lidí tam mělo dobré beye, ale když v tom uviděl yuma někoho, kdo právě asi na boysshow přišel. Kluk se na něj podíval, a nadhodil si bey. Yuma hned věděl co chce. A tak bezeslov nastavili launchery, a potichu odpálili. Když v tom si kluk pustil pusu na špacír. "mé jméno je BFF." "to je mi jedno, ifraide! Spal ho na popel!" ifraid začal hořet a ohnivými údery mlátil do saramandy. BFF o kousek ustoupil a začal se potit. "Neměl bys zápasit jestli si nemocný..." poučoval Yuma. "Ukončti to! ohnivý punch!" ohnivý rána a saramanda vyletěla ven a zarazila se do zdi. "To-to-to né..." a BFF-ovi se vhnaly slzy do očí. "To co vlastně bylo?!" říkal si pro sebe yuma. Viděl, že BFF už odešel, ale měl pocit, že ho ještě někdy potká...

Kapitola 4 -

29. srpna 2013 v 12:59 | kočka blader
Jinak dřív než začnu psát, chtěl bych poděkovat že je o mojí povídku docela zájem, 4 lidé chtějí další pokračování, a to mi napsaly sami od sebe, ani jsem se jich neptal. - Tak děkuji.... Jinak, tahle kapitola bude taková "odpočinková"

Felix byl ohromen, a když se kouř rozptílil, bylo vidět co, a jak se stalo. Bey, co toto udělal, byl jasně ifraid. Ale toho pak vyhodil z arény jiný bey.... "Tempo!" Když v tom organizátoři rozehnali ostatní hráče od místa kde se to stalo, a poslali je dál nacvičovat. Po pár minutách zábavného hraní už na to skoro nikdo nepomyslel. Felix náhe bežel ke vlastníkovi ifraida. Bylo vidět, že ifraid je dost poničený. "V pohodě?" zeptal se ho Felix, a pomohl mu vstát. "Jo, díky. Ale můj ifraid.." a p svůj bey který byl po stranách celý popraskaný..... Když v tom přišel tým Kulový blesk. Tedy ten tým, kvůli čemu opustili felixe jeho spoluhráči. Tedy lépe řečeno Kloby, Domíno, a jejich kapitán Kuba. Jeho bývalý kamarád. "Kdo si chce dát zápas?" řekl Domíno. Všichni si chtěli dát další zápas, když v tom Domíno pokračoval: "Ale né ledajaký boj!" všichni de podivili..."tag-týmový boj! Tedy lépe 2 na 2." do toho se už moc nikomu nechtělo, každý si myslel že půjdou bojovat bratři piscesovi, ale ty si teď užívali hranolky před budovou, a tak o tom zatím nic neví... Felix se chtěl zůčastnit, a partáka mít jako vlastníka ifraida (mimochodem ten se jmenoval Yuma, a tak mu od teď budeme tak říkat) jenže ten mněl poničeného ifraida a spravit by ho tak rychle nestihl. Náhle se ozval hlas z druhého konce sloučku. "Já chci bojovat!" "A máš parťáka?" ,zeptal se domíno který mluvil i za Kubu. Kluk se zadíval do země a sklesle řekl: "nemám"...
"Já chci taky bojovat!" vykřikl Felix. "Felixi?!" řekl si tiše pro sebe Kuba, "co ty tady děláš? Doufal jsem, že tě tu nepotkám...." řekl znovu tiše a tak aby ho nikdo neslyšel. Domíno na Felixův argument reagovat nechtěl ale pak mu to nedalo. "Tak co kdyby sis Felíxku udělal tag-tým s tamtim klukem?!"
Felix se na něj podíval..."Hele! Ty seš ten kluk co do mně vrazil!" křikl. "Ne! Tys vrazil do do mně!"
"Já jsem Gingka...,"

3. Kapitola povídky - BB"s adventure"s!

27. srpna 2013 v 13:42 | kočka blader
10.Března 9:30 2012
Felix dorazil na Boyshsow. Z Prahy sem do Brna to byl pořádný kus cesty. Řekl mámě ať si pro něj přijde a odveze ho domů po skončení akce. Procházel se mezi stánky s občerstvením, když v tom koutkem oka zahlédl pár malých kluků, jak si hrají Beyblade. Nechal je být a vstupoval pomaličku do haly. Světlo v ní ho oslnilo a tak musel trochu přivřít oči. Jak tak na pár vteřin neviděl, omylem vrazil do nějakého kluka, a jemu něco vypadlo z ruky. "Héej" popadl to, a utekl. Felix stánek s BB uviděl na první pohled, zakřenil se, a běžel k němu. Tam stály asi 3 bladeři, kteří mněly velmi špatné a slabé beye. Po pár zapásech měli nasekané prstence. "Ách jo, to sou jako všici? To nechápu...." pomyslel si. Když v tom jeden z nich řekl,, že jde nahoru na turnaj. "Cože?! Nahoře je turnaj! A já se tu flákal s takovejhlema slabochama?! zazubil se, ale řekl to nahlas takže to náký ty lidi dost urazilo.Toho si už však nevšímal a pádil po schodech na horu. Kde už viděl rozestavené arény, a v nich spoustu bojujících beyů. Připádil k nim a hned se přidal do boje. Jeden z beyů byl hned Out a už tam zbyl jen unicorno a soupeřův bey, - pisces. "Jaktože s e nám pleteš do boje?! Já tě naučím chvání! Piscesi!" pisces zahnával unicrona do rohu. Felix se zasmál, podrbal se od nosema zajásal. "Tohle na unicorna stačit nebude! Unicorno, rozjeď to!" unicorno se vzchopil a vytlačil piscese pryč z arény. "Chachá! Musely by to být dva piscesové aby mně porazili!" a znovu se zazubil. "A co když jo..." ozval se hlas za ním. "Cc-žeže?" A z pozadí přišel další kluk, a ukázal lesknoucího se Piscese. "Hele, ty máš takypiscese stejně jako já. Co kdybysme udělali tým, a jmenovali se: Bratři Piscesovi?" nabídl poražený kluk. "No jasně!" odpověděl kluk s dalším piscesem. "Moje jméno je Ryano," "já se jmenuju Tobiáš" A oba náhle křikli a ukázali své piscese: "A my tě porazíme!" a hned to roztočili. Felix svůj bey taky roztočil. L"Ale-e, to není fér! To sou dva na jednoho!" křikl Felix. Ale oni nedbali. Dva piscesové jedoduše odráželi Felixovi útoky a jemu nezbylo nic než se jen bránit. Pak jejich společná planoucí síla odhodila unicorna pryč z arény a Felixe povalila. Jo! Tleskly si oba. A řekli si, že ještě před turnajem půjdou na hranolky. "To mi ten den pěkně začíná, řekl, a chytl se za hlavu. Rozlídl se kolem, a vidí kolem arén ještě spoustu bladerů. "Hmm...Ale kde je ten kluk který porazil lojzu. Mněl černý kabát a tak jsem mu nebiděl do obličeje...Může to být kterýkoliv z nich. Ale počkat, pamatuju si, že mněl samurai ifraida. Tak se pustíme do hledání." řekl, a obcházel arény jestli tam takový bey neuvidí. Místo toho ho zaujal bey toho kluka, co do něj vrazil. "Aha, takže to co mu vypadlo z ruky byl bey...." byl to přesněji pegasus, cosmic pegasus. Kolem arény stálo asi 5 bladerů. Když v tom jeden vlastník pegasuse vykřikl: "Modré plameny gejzíru!" a pegasusovi začal final drive mode. Pegas vyhodil všechny ostatní beye a teď se chystal na poslední kterým byl tempo. Prgasus do něj narazil a rozbrněl se.Rychle se dotočil. Kluk byl zaskočený. "Cože!" "Zdáse že i někdo jiný má problémy s tempem." pomyslel si velmi tiše Felix, a rozhlídl se dál. Kluk ve vedlejší aréně zase křičel: "Ohnivče spalující tornádo!" aréna začala hořet a vyplivla ostatní beye. Zatímco ve jiné aréně bratři piscesovi v podstatě ničili ostatní beye a hrozně se tomu řechtaly. Ale tajemný kluk nikde. Když v tom se otřásla snad celá budova. Všichni se šli podívat k mísu činu, a tam se točil jediný bey. Který byl brzy vyřízen jiným beyem který se tam přidal...

Povídka kapitola 2. - nový člen?

25. srpna 2013 v 15:34 | kočka blader
Felix hned jak byl doma, sedl k počítači a začal mazat vše s tématikou jeho týmu se slzami v očích. "Grr... Já jim dám!" zakřičel a bouchl rukou do stolu. Po asi hodině, seděl u televize. Najendou uslyšel vrkání holubů. Šel se podívat na balkon. A před panelákem stál Lojza. "Achjo..." pomyslel si. " Felix, když se koukal jak Lojza svým beyem se kovovou špičku děsí holuby. A děsně se tomu směje. "Chudáčci...".... .... .... najednou vidí, jak se Lojzovi někdo postavil. Felix si hned pomyslel: "No super, a teď dostane namleto i nějakej další blader. Jakej mám dneska den :(, copak neví, že Lojza bojuje pouze na betonovém chodníku, a nikdo ho tam neporazí? Díky kovové špičce jeho bey, rock scorpia se stává na chodníku Lojza neporazitelným soupeřem..." viděl, že ho ten kluk vyval k zápasu. Let it riP!!! Zakřičeli oba dva, až se holubi kolem nich rozletěli do všech stran. Bylo vidět, že kluk roztočil svůj bey, samurai ifraida lehce šikmo aby se mu neponičila špička. Jedním úderem vyletěl scorpio do vzduchu. "Páni... jak lehký a přitom silný..." pomyslel si Felix. "Do toho ifraide, vyjeď po hromosvodu až ke vrcholu paneláku. Ifraid projel těsně vedle balkonu Felixe a tak si ho mohl Felix pořádně a zblízka prohlédnout. " "Grrr... scorpio! Půjdeme za tebou!!!" a scorpio se rozjel po hromosvodu dojel však tak na úroveň 6.patra. A ifraid začal velkou silou padat z vrcholku, z 8. patra padat na scorpia. Ifraide! Spal ho na popel!" Oba dva se srazili přímo před balkonem Felixe a kousky nějakého beybladu ho poškrábaly. Na chodník pak dopadl jen ohořelý zbytek který se v důsledku nárazu ze asi 20 metrů rozpadl. "Ale co teď ifrAID, taky nemůže přežít pád.!" vykřikl felix. Neznámý kluk ho chytil do ruky. A odešel. Lojza na kolenou celý spocený a s tikem v oku pa-řekl: "r-r-re-mmm-íza-a-za!" neznámý kluk s eotočil a kráčel pryč. "Když myslíš..." Felix rychle seběhl po schodech dolů několik pater, a kluka dohnal až u PENNY. "Hej, počkej!" "Buď na boysshow 10.března!!" křikl náhle kluk a utekl. "10.Března...to je přeci zítra!"

To je vše! Tato kapitola byla kratší protože je mám v plánu dávat častěji než jednou do týdne!

Kapitola 1 bezejmené povídky

16. srpna 2013 v 11:15 | kočka blader
Ještě než začnete číst, rád bych neco řekl... Tento příběh bude pravdvý tak ze 40%, zbývajících 60% bude vmyšlených. Těch 40% zahrnují skutečné postavy, kde jim budu vymýšlet přezdívky a jiné jména, aby je hned nepoznali že jsou to oni,budou mít beye které jsi buď sami určili, a nebo ty co vím že mají doopravdy... Avšak, bude to vrelký mix, takže je možné,, že to co se událo třeba např. včera, tam bude zasazeno že se to událo před rokem. Hlavní hrdina se bude jmenovat zase Felix (vždycky se tak jmenuje, nevím proč, přijde mi to jméno dobré). Navíc, vzpomnám si jak jsem si na táboře minulý rok strašně vymýšlel (že s Beybladem jezdíme po celý ČR do škol kde vyhráváme, že jsme byli na evrposkym šampionátě v Caorle ale tam jms e byli předposlední, no prostě žvásty, ty bych tady mohl uksutečnit, ale jen na chvíli...uviidíme) Ale ten hlavní hrdina nebude představovat přímo mně, ale proč vás zdžovat tímto? Pojdmě se na to vrhnout!
(klik na CČ)

2 Příběhy se špatným koncem

26. května 2013 v 17:18 | kočka blader
Malý Bryan (8let) se kouká na zápasy beyblade, se svým flame sagittariem v ruce. Vidí, že jeho bey na nahraných zápasech celkem často vyhrává. Protože ho pozítří čeká velký turnaj, na který by rád šel, musí se připravit na vše. Zítra jde do školy za svými kamarády, jakmile je přestávka, všichni jsou hrát beyblade. Protožře všichni Bryanovi kamarádi mají velmi bohaté rodiče, koupili si na turnaj který je zítra ultimátní nové beye. Jeden měl Diablo nemesise, další měl Phantom Oriona, další Ldraga destroy a poslední měl Fang leona. Bojovali na ráz, sagittario vypadl hned po prvním ůtoku. A ani si nevšiml, že mu diablo nemesis omylem poškodil kolečko až se nakřáplo - to ovšem Bryan Nevěděl. Když stál na zítřejším turnaji, který nebyl vyřazovací proti klukovi s dark bullem, porazil ho, ale kolečko se mu poškodilo ještě víc. Další kolo hrál proti eaglovi, což není moc bey na útoky, sice prohrál, ale kolečko se nějak extra nepoškodilo. Sehrál ještě tři zápasy, a kolečko už mělo opravdu na mále. Teď ho čekal zápas o tom, jestli postoupí do dalšího kola. Stál proti jeho kamarádovi - s ldragem destroy. Roztočili beye. "Do toho sagittario zaútoč!" sagittario zaútočil na ldraga který hrál uprostřed na výdrž, jenže s ním to ani nehlo, naopak, odrazil sagittaria na okraj arény. Sagitario se už hodně kolýbá. "Ldrago, útok!" Ldrago si to zamířil za sagittariem. "Ldrago! Tenhle útok jsem si trénoval už dlouho... a pak se to stalo...-mám zvláštní útok!" "nemožné!" "Ale je to vemi možné, jak se brzy přesvědčíš, ldrago, tvrdý úder!" malilinko to bouchlo a sagitariovo kovové kolečko se rozlomilo na několik částí. Najednou Bryana pohltil vztek a zloba, zároveň i lítost. Ale pak si na něco vzpoměl, na něco, co ani nikdy nezažil, prostě to v jeho hlavě bylo. Podíval se na sagittaria, a on se stále točí! Ale i ldrago se točí. Sagittario sice ještě žije, ale už bez fusion wheelu!
"Co-co-co-co- ne-mo-ž-ž-ž-ž-ž-né!" vykřikl Bryanův kamarád. Ldrago se už dotáčí a on nad ním ztrácí kontrolu. A jeho Ldrago se dotočil a Bryan postoupil. Ale pak stál proti svému kamarádovi s diablo nemesise. Roztočili to, srazili se, a protože byl teď bez fusion wheelu, sagittario už skoro nevážil nic! Hned po první srážće se rozbil na tisíce malých kousíčků.


Jim jako poslední ve třídě hraje beyblade. Má bey thermal lacertu, a nechce se ji vzdát. Jeho (bývalý) přátelé se mu smějí že hraje takovouhle kravinu... Jim se je snaží nevmímat,.... ale to nejde.... Jednoho dne si ho odchytil jeden kluk co nehraje BB, když šel Jim domů. Jim se mu vyhíbal ale on ho doběhl - a byl mile přátelský! Dlouho se spolu byvili o všem možném, a pak se Jima zeptal, jestli nechce jít s jeho partou zítra na hřiště. Jim souhlasil. Jakmile byli všichni na hřišti, Jimiovo trauma začalo! Jeden kluk co nehraje BB: "Hele Jime, proč vůbec ještě hraješ tu kravinu?" Jim pokrčil rameny. "Nevíš? Tak ten blejblyblujed nech bejt a přestaň ho hrát!" Jim byl na rozpacích: "já to nějak promyslím." "Tak to bys měl! Pač my si vo tobě myslíme jakej si divňouš!"
Další den byla sobota a Jimovi zavolal jeden kluk co nehraje: "Hele Jime, jdeme dnes ven, ale jestli snámi chceš jít, tak musíš svůj bey spláchnout do záchoda! hihihi!" Jim vzal lacertu a stál před záchodem. "Spláchnout nebo Nespláchnout... Co mám dělat? Už se nemůžu dál trápit, musím se rozhodnout. Jim zavřel oči a rozevřel ruku a Lacerta začala padat do záchoda. Jim ještě spláchnul... a utekl.

Bladeři amuletu 4. díl

24. května 2013 v 16:59 | kočka blader
Rozhodl jsem se, budu psát povídky minimálně 3x týdně (možná i víc), ale budou kratší (někdy i delší). Tahle by měla být delší.

Ještě před zápasem, chtěl Stev mluvit s Lanzem. Zašel za ním a řekl mu: "Lanzo, víš co je to, co máš na svém krku?" "Ano vím." "Pak ale..." znehybněl náhle Steve. "Přesně tak, tenhle amulet jsem už slýbil jednomu chlápkovi, dám mu ho za to, když mě učinní vládcem španělska! A to on díky tomu stroji dokáže, ale potřebuje na to deset amuletů. Hned po zápase za ním zajdu a dám mu ho. A vůbec... co to máš na tom krku ty? Není to amulet?!" Steve si svůj krk zakryl: "jistě že ne... hihi --- ahoj!"
Boj už nastal - Stev s Fireblastrem proti Andymu a Lanzovi. Let it rip!!!! a beye se rozotočili do zero g arény. Jako první útok začal Andy: "Jeď Gargoyle! vytlač fireblaze ven!!!" Gargoyle fireblazee tlačil ven z arény. Fire-blaster na to znudeně zakroutil očima, "plamenný pařát." řekl klidně, a gargoylův útok odrazil. "A co tohle! Gargoyle, vyskoč nahoru a zaútoč ze shora, speciální pohyb gargoyle, šavlozubcova past z nebes!" Fire-blaster na to jen zívl, "plamenný pancíř." řekl zase znuděně. A Gargoylův útok odrazil. To Andyho dost namíchlo. "tak ty si o mně myslíš že nic neumím jo? Tak sleduj tohle, zvláštní út..." když v tom ho Lanzo zastavil: "Co to děláš? nevzpomínáš co jsme plánovali? drž se našeho plánu!" "Ehm... no...dobře..." "Je čas se do toho také připojit!" vykřikl z nenadání Stev, "goreime, zaútoč na Lanzova Arese!"
Goreim tvrdě udeřil na vari arese a vypadalo to že mu to dost ubralo. "To je ono Goreime! pokračuj!" Goreim se k němu rozjel ale ještě před tím než k nemu dojel Lanzo vykřikl: "Aresi zmněň mód! - přepnout kolečkové ultimatům/obraný mód áresi. A ještě něco - zmněnit mód - Delta drivvové ultimátům/ obranný mód rotační stopy! Teď už jsem úplně chráněný!"
"Tak to vyzkoušíme, Goreime útoč!" goreim zaútočil ale Ares jeho útok hned odrazil. "Grrrr... a co když budu hrát na výdrž? Goreime, nehýbej se." "I stím si můj Ares poradí! Přepnout delta drivový mód/ výdržový mód!" aresovi se náhle vysunula velmi špičatá špička.
Mezitím zuřil ve stejné aréně boj Fire-blastra proti Andymu. A když Fire-blaster viděl že má Stev problémy, rozhodl se mu pomoct. "Fireblazi, zaútoč na VariArese! Plamenný pařát!" fireblaze se svým útokem byl tak rychlí, že lanzo nestihl přepnout na obranný mód, a tak se zrovna zadařilo. Andy to tk však nechtěl nechat, a tak se rozhodl taky pomoct, "Gargoyle, zaneprázdní je - speciální pohyb - Rychlostní šapitó!" Goreim i Fireblaze se točili vedle sebe, a tak mohl Andy slíznout dvě mouchy jednou ranou. Jeho Gargoyle na oba útočil stejně jako Capricorn, útočil tak rychle, že skoro nebyl vydět, zanechával jen za sebou tmavou vzdušnou skvrnu, a navíc se jeho pohyb skoro nedali odhadnout, a tak se Goreim ani Fireblaze nemohli hýbat."Lanzo, už můžeš nabýt sílu toho ámůlétu" zasmál se Andy. "Dobře jdeme na to! síla amuletu - Zvláštní útok! Nelítostný úder nezkrotných blesků a hromůůů!!!! zařval Lanzo a ares se rozjel na znehybněné dva beye. "Aktivovat sílu amuletu - zářez golemovy sekery!" vykřikl Stev. "Aktivovat sílu amuletu - Hořící puška!" těmito útoky odvrátili gargoylovi útoky ale hned potom se srazili s útokem Arese. Bylo to vyrovnané, sice to bylo dva na jednoho, ale Lanzo uměl s Amuletem přece jen více. "Já vím co uděláme!" vykřikl Fire-blaster, "musíme spojit naše zvláštní útok v jedno" "Dobře." odvětil Stev. A oba vykřikli: "Zdvojený zvláštní útok! Solární armagedon + Golemova bouře = Solární bouře!"
ozval se výbuch, i když se toho Andyho Gargoyle jinak nevložoval, přesto byl venku z arény, vari ares se bude točit asi jen nějak tak 10 vteřin, a vypadalo to, jako by z něj vystupovala nějaká síla. Stev, Fire-blaster a Lanzo se ocitly v nějakém divném světě, vypadalo to tam jako ve vesmíru, akorát že místo černé to tu to bylo celé červenné. Najednou síla ze Lanzova amuletu přešla do Stevova batohu a z amuletu Lanza ve kterém už nebyla žádná síla byla bezcená cetka....
Další den jeli všichni čtyři zpártky do Česka a dali řediteli CBBA amulet.

3.díl bladeři Amuletu

22. května 2013 v 16:11 | kočka blader

3.kapitola: Porazil jsi hromy?


Když všichni čtyři dorazili na turnaj, bylo to tu plně zaplněné bladery. Najednou španělský komentátor ohlásil start, a všech 60 bladerů i se Stevem, Fire-blastrem, Rej-nejem, a Zenpem. Všichni čtyři vyhazovali beye ostatních ven, a na ty co už nezbyl čas postoupili do falšího kola. (protože pravidla turnaje byla taková: Všichni najednou roztočí beye a ti co se po skončení limitu budou točit tak postupují to Tag-týmového zápasu.) Měli se utvořit dvojice, a Steve byl se Fire-blastrem, a Zenpo s Rej-nejem. Ale pravidla u tag-týmového zápasu byla taková že obě dvojice roztočí beye a budou proti sobě bojovat, ale pokud by jeden z dvojice prohrál, prohrávají oba. Celkem bylo 16 dvojic. Prvním kolem dvojice Steva A Fire-blastra a dvojice Rej-neje a Zenpa a dvojce ještě jednoho týmu, a i pak dalšího týmu, prošla lehce. V druhém kole dvojice Steva a Fire-blastra prošla lehce do finále, ale teď byl čas na zápas týmu Zenpa a Rej-neje, a dosud neznámého bladera jménem Lanzo Rodriguez který měl za partáka Andyho. (Toho z předchozího dílu.) Let it Rip! vykřikli všichni čtyři. "Jeď Gargoyle!" vykřikl Anda a Gargoye začal nelítostně utočit na oba beye. Ty se zakymáceli a dál snášeli útoky. Andy se podíval na Lanza. "Hej Lanzo," řekl Andy "můžu ten zápas ukončit za tebe?" Lanzo se rozesmál až měl slzy v očích "Hahiha, jasně proč ne? hiha"
Andy tedy rozevřel ruce a zařval: "zvláštní útok: Gargoyle, stínový dráp." gargoyle se rozsvítil fialovou barvou a tentokrát zamířil jen na Kllerkena. Killerken se zakymácel ale stále se točil. "Teď jsem na řadě já a můj Revizer, Revizere, aktivovat sílu amuletu bouře - šavlovitý úder nezkrotné bouře " z Rej-neje náhle vyšla oslnující aura a z revizera zase bouře.
"Když jdeš do toho ty, tak já taky! Kllerkene! aktivovat sílu amuletu vody - tsunami!" teď už ze Zenpa aura také vycházela. Když v tom Lanzo náhle zvolal: "Nebyla by to legrace kdybych svůj amulet nepoužil..." "co, on má amulet? ptal se Rej-nej. "Ano mám, aktivovat sílu amuletu hromů - VariAresi - blesk všech hromů!" aura teď vyšla i z Lanza. Všichni tušili, že teď dojde ke závěrečnéu měření sil. A pak se všichni tři srazili (Rej-nej s Zenpem samozřejmě nebojovali proti sobě) a tak to byli dva proti jednomu. Ze všech vycházela tak mocná síla, až se pod nimi zvedala zem, když však si Andy všiml zářícího amuletu na Lanzově krku. "co to je?" pomyslil si tiše. Natáhl ruku k Lanzově krku a amulet mu utrhl, a dal ho k sobě na krk. Amulet však hned jakmile se dostal k střetu s cizím krkem, bouchnul a odletěl zpátky kjeho právoplatnému vlastníkovi. Andyho ten výbuch odhodil a jeho bey Gargoyla, to vyhodilo z arény. Ale to znamená že Tým Rej-neje a Zenpa vyhrává. Rej-nej a Zenpo z toho byli smutní, sice vyhráli, ale neporazili Lanza, a nevzali mu amulet. Když v tom Rej-nej něco řekl: "Vzdáváme se místa ve finále!" "Cože?!" ptal se zaskočený komentátor. "Když tam půjdou oni tak je ještě možná porazí tým Steva a Fire-blastra." "Dobře tedy, do finále postupují kontumačně tým Lanzo-Endy." ohlásil komentátor. Zenpovi se do toho moc nechtělo ale neměl na výběr....

Bladeři Amuletu - 2.díl

20. května 2013 v 17:03 | kočka blader

Kapitola 2: Amulety rozdány!

Zenpo prohrál a nemohl tomu uvěřit, spadl na kolena bědoval. "Jak jsem mohl prohrát? Nemůžu tomu uvěřit, dal jsem sílu svému protivníkovi?" Ale teď už komentátor vylosovával další boj. "Přivítejte Corta, bude bojovat se svým orsem po boku, proti Andymu, i když byste si to podle jeho beye nemysleli, je to dobrosrdečný kluk s velkou silou a velkým odhodláním. Ale teď už k zápasu!" Let it rip! Andyho Gargoyle dělal jedinečné manévry, a brzy dostal Cortova orsa ven z arény a tak tedy Andy vyhrál, i když, nevypadalo to že by se Cort nějak snažil. A teď k poslednímu zápasu, Stev vs Fire-blaster.
Tito dva byli nerozluční kamarádi dva neskutečně silní bladeři. Let it rip! A beye se roztočili do zero g arény. "Začneme, fireblazi, plamenný pařát!" Fire-blastrův fireblaze začal hořet a přímo attackoval Stevova Goreima. (Popis steva (jak vypadá) steve je mladík hubené postavy) Goreimem to ani nehlo. "Skus na mě vyrukovat s něčím lepším, kámo!" "A co tohle! Fiireblazi, hořící pancíř!" fireblazee zachvátil lesklý oheň a tvrdě udeřil na goreima. "A co tohle? Pokračuj, fireblazi!" "Grrr...jak prolomil goreimovu obranu?" "A to jsem se ještě ani nepoužil svůj Nej útok, hihiha." zasmál se fire-blaster. "Pokud jde o srážku, goreim nemá konukenci! zatlač ho zpátky, goreime!" goreim najednou nabral druhý dech a tlačil hořícího fireblaze zpátky. "A tímto to potvrdíme! Zvláštní útok! Švih Golemova kladiva!" "fireblazi, ohnivcova ohnivá smršť!" řekl z rozpaků Fire-blaster. Oba beye se srazili zvláštními útoky, ale Stevova sebejistota a víra ve výhru byla větší a střet vyhrál. Ozval se masivní výbuch! "Neskutečné!" řekl komentátor. Když vyděl jak se fireblaze, sice stále v areně ale dotočil se! A goreim se stále jakš-takš točí. Tímto je turnaj u konce, ale příběh, teprve začíná...
Další den dopoledne šli Zenpo, Rej-nej, Fire-blaster, a Stev za ředitelem CBBA. "Přál jste si nás vidět? Řediteli?" "Ano," odpověděl ředitel CBBA vážněji. "Víte, musím vám něco důležitého říct, důvod, proč jsem uspořádal tento turnaj byl ten, abych zjistil, který z bladerů ČR je hoden vlastnit amulet." "Jaký amulet?" zeptal se Stev. "Řeknu vám tedy podrobnosti... Před týdnem zasáhlo jednu naši družici s vědci, kteří dělali pokusi ohledně síli beyů, dokázali usměrnit síli živlů, do deseti Amuletů. Avšak tuto družici zasáhl paprsek, nebo výboj, a ona se zničila, kosmonauti a vědci kteří tam dělali ty pokusy se všichni zachránili, a stihly vzít 4 z 10 amuletů. Těch zbývajících šest se rozletělo a dopadlo někam na Zemi. Vy dostanete tyto amulety, Steve tvůj Goreim dostane amulet kamene, Fire-blastře tvůj dostane amulet ohně, Rej-neji tvůj Revizer dostane amulet bouře, a Zenpo tvůj Kllirken dostane amulet vody. Teď si je připněte na krk a pozor, teď budete mít velkou sílu! Ale už k věci, vašim úkolem bude najít bladery se silou amuletu. Většinu z nich už asi na svou stranu přetáhli zlý lidé, kteří na to aby zappojili stroj kterým by přetvořili svět podle svého potřebují všech deset amuletů. A ještě něco, pkud prohrajete s prvžencem zla, odebere vám váš amulet a dá ho svému pánovi.
My jsme zaznamenali jen jeden pád, a to do španělska. Zítra se tam vypravíte, a porazíte vlastníka tohoto amuletu, vezmete mu ho, a vrátíte se sem mi ho dát.
 
 

Reklama